رفتارهای جذاب مردانه
in

رفتارهای جذاب مردانه – لیست ۱۰ تایی

رفتارهای جذاب مردانه برای زنان

رفتارهای جذاب مردانه چیست؟ اگه میخوای یه مرد جذاب و خواستنی در نظر خانم ها باشی، لازمه که بعضی از خصوصیات مورد علاقه زنان رو در خودت تقویت کنی. اما حتما با خودت میگی که این رفتارهای خاص و جذاب چیست که جزو رفتارهای جذاب مردانه محسوب میشه! در این مطلب سعی شده که مهم ترین و بهترین خصلت های یک مرد جذاب رو معرفی کنیم. با الگوبرداری از این رفتارها میتونی جذابیتت رو چند برابر کنی و دل خانم مورد علاقه ات رو به دست بیاری!

معرفی رفتارهای جذاب مردانه برای خانم ها

۱- وفاداری از مهمترین ویژگی مردان جذاب

وفاداری از مهمترین ویژگی مردان جذاب

طبق مطالعات انجام شده، از هر۱۰ زن، بیشتر از ۸ نفر معتقدند که وفاداری یک مرد میتونه از ویژگی های منحصر بفرد برای افزایش جذابیت باشد. چون زن ها وابسته و دلبسته مردی می شوند که به او اطمینان دهد که قرار نیست جز خودش به کسی دیگر دل ببندد!

۲- حس شوخ طبعی از بهترین رفتارهای جذاب مردانه

شاد بودن و توانایی خندیدن به مشکلات زندگی، یک هنر و ضرورت برای هر مرد جذابی است. اگر بتونی در مواجه با تنش های روزمره زندگی بخندی و با حس شوخ طبعی مدیریتش کنی، تو یک مرد جذاب از نظر خانم ها هستی! و این یه امتیاز پر رنگ در جذب زن مورد علاقه ات است.

۳- داشتن اعتماد بنفس از ویژگی های جالب توجه برای مردان

داشتن اعتماد بنفس از ویژگی های جالب توجه برای مردان

داشتن اعتماد به نفس چه در زنان و چه در مردان میتونه غوغا کنه! مردی هم که از درون به خودت اعتماد و اطمینان داشته باشد، میتونه به زن مورد نظرش هم همین حس رو منتقل کنه. پس بهتره این ویژگی رو به عنوان یکی از بهترین رفتارهای جذاب مردانه در اولویت قرار بدهی.

۴- رمانتیک بودن و جذابیت دو چندان مردان برای خانم ها

رمانتیک بودن از رفتارهای جذاب مردانه

جالبه بدونی که تقریبا همه زن ها عاشق شنیدن حرف های رمانتیک و رفتارهای عاشقانه هستند! چون شنیدن حرف های عاشقانه برای سمت راست مغز یک زن (که کمتر منطقی است) جذابیت دارد. اگه میخوای قلب زن مورد علاقه ات رو تسخیر کنی، بهتره که جسورانه ابراز عشق کنی تا تمایلت رو بهش نشون بدی! در این صورت تو در نظرش یه مرد جذاب و با جرات هستی که میشه بهش اطمینان کرد و دل سپرد!

۵- سبک مناسب لباس پوشیدن از رفتارهای جذاب مردانه

سبک مناسب لباس پوشیدن از رفتارهای جذاب مردانه

طرز لباس پوشیدن یک مرد میتونه تاثیر زیادی در جذب زن ها داشته باشد. مردهای جذاب به راحتی میدانند که چگونه یک پیراهن طرح دار و کراوات را با هم ست کنند و از زن مورد علاقه اش دلربایی کند. مردهای جذاب لباس هاشون رو متناسب با نوع مهمانی یا مکان دعوتی اش انتخاب میکنند.

۶- لبخند زدن مردان جذاب از نگاه خانم ها

لبخند زدن مردان جذاب از نگاه خانم ها

لبخند یکی از رازهای جذابیت برای هر مرد و زنی است. کافیه که با یک لبخند در چهره، دیگران رو به سمت خودت جذب کنی. چون با لبخند میتونی حس و انرژی مثبت رو به دیگران منتقل کنی و به عنوان فردی جذاب در نگاه خانم ها شناخته بشی.

۷- شنونده خوبی بودن از ویژگی های خاص مردان جذاب

شنونده خوبی بودن از ویژگی های خاص مردان جذاب

از رفتارهای جذاب مردانه که خانم ها به شدت بهش نیاز دارن، شنیده شدن است!! شنونده بودن برای یک مرد میتونه نقش کلیدی در جذب زن مورد علاقه اش داشته باشد! خانم ها نیاز به توجه و شنیده شدن دارند و برای همین بهتره که که حرف های خانم ها رو با دقت گوش کنی و آنها رو به حرف زدن بیشتر تشویق کنی و وسط حرف شان نپری. همین رفتارهای به ظاهر کوچک، میتونه جذاب تر و خواستنی ترت کنه.

۸- ته ریش داشتن از جذابیت های ظاهری مردان خوشتیپ

ته ریش داشتن از جذابیت های ظاهری مردان خوشتیپ

جالبه بدونی که طبق مطالعه‌ ای که در سال ۲۰۱۳ از سوی محققان دانشگاه نیو ساوت ولز در بین ۱۷۷ مرد و ۳۵۱ زن انجام شد، مردانی با سه ویژگی به تصور کشیده شد: صورت تراشیده، ته‌ ریش، یا ریش کامل. اکثر زنان در این نظر سنجی اتفاق نظر داشتند که مردان با ته ریش جذاب ترند!

۹- بوی مطبوع دادن از رفتارهای جذاب مردانه در نظر خانم ها

بوی مطبوع دادن از رفتارهای جذاب مردانه در نظر خانم ها

یکی از بهترین و ساده ترین رفتارهای جذاب مردانه، داشتن یک عطر خوشبو است. مردانی که بوعی مطبوعی دارند و از اسپری های معطر استفاده می کنند در نگاه زنان جذاب تر و با اعتماد به نفس بیشتری هستند. پس بهتره یه عطر خوشبوی مردانه داشته باشی تا جذاب تر به نظر برسی.

۱۰- نوازنده خوب بودن از دلایل جذابیت مردان

نوازنده خوب بودن از رفتارهای جذاب مردانه

و به عنوان یکی دیگر از خصوصیات جذاب مردان میشه به نوازندگی اشاره کرد!! طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴، توسط محققان دانشگاه ساسکس انجام شد، نتایج نشان داد که زنان موسیقی پیچیده تر رو ترجیح می دهند و آهنگساز موسیقی پیچیده تر رو به عنوان یک شریک بلند مدت انتخاب می کنند!!

منبع خارجی:

مجله پزشکی دکتر سلام

امیدوارم با خوندن این مطلب تونسته باشی با رفتارهای جذاب مردانه آشنا بشی. بهتره با کمی دقت و استفاده از این روش ها به راحتی دل خانم مورد علاقه ات رو به دست بیاری و همچنین مهارت ارتباطی ات رو با بقیه افزایش بدهی.

مطالب مرتبط:

جذاب ترین مردان دنیا

قانون طلایی برای جذب عشق از دست رفته

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *