in

بهترین جراح سینه مشهد – لیست ۱۰تایی

معرفی معروف ترین متخصص جراح سینه در مشهد

بهترین جراح سینه مشهد کیست؟ این روزها انجام جراحی های زیبایی سینه در بین خانم ها رواج بیشتری دارد و سعی می کنند که به بهترین و معروف ترین متخصص مراجعه کنند تا به نتیجه عالی برسند. اما در این بین خانم هایی هم هستند که از بیماری های مربوط به پستان رنج می برند، در این مورد هم مراجعه به جراح موفق و برتر میتونه کمک کنه تا بیماری و مشکل با دقت بیشتری حل بشه. اما به نظرت معروف ترین و بهترین جراح سینه مشهد کیست؟ در این مطلب به معرفی پزشکان برتر و جراحان معتبر در زمینه جراحی و زیبایی سینه پرداختیم تا بتونی انتخاب های خوبی داشته باشی.

بهترین جراح سینه مشهد و معرفی معروف ترین متخصص جراحی سینه

۱- دکتر فیروزه دانشوری معروف ترین و بهترین جراح سینه مشهد

دکتر فیروزه دانشوری معروف ترین و بهترین جراح سینه مشهد

خانم دکتر خوش اخلاق و مهربون تونسته در کار جراحی پستان خوش بدرخشه و موفقیت های بزرگی رو کسب کنه. خانم دکتر دانشوری دارای فلوشیپ رسمی از آکادمی جراحان زیبایی آمریکا (AACS) است که در زمینه انواع جراحی پستان مثل: جراحی و خارج کردن تومور پستان، جراحی بزرگ کردن پستان و گذاشتن پروتز، کوچک کردن اندازه و سایز پستان، ترمیم پستان و… تبحر و تخصص خاصی دارد.

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بین چهارراه خیام و گلریز، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم، واحد ۷
 • تلفن: ۰۵۱۳۷۶۷۶۲۲۷

۲- دکتر فهیمه ناظمیان پزشک حاذق و معروف در جراحی سینه

دکتر فهیمه ناظمیان پزشک حاذق و معروف در جراحی سینه

دکتر ناظیمان از پزشکان برجسته و جراحان موفقی است که در زمینه زنان و زایمان تخصص و مهارت بی نظیری دارد. همچنین دکتر ناظمیان دارای فلوشیپ فوق تخصصی سرطان شناسی زنان، انکولوژی زنان است و تونسته در زمینه جراحی سینه نقش مهمی رو در جامعه پزشکی ایفا کند.

 • آدرس: مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۷
 • تلفن: ۰۵۱۳۷۶۵۰۰۰۹

۳- دکتر رضا باقری فوق تخصص جراحی قفسه صدری ( جراحی توراکس)

دکتر رضا باقری فوق تخصص جراحی قفسه صدری ( جراحی توراکس)

دکتر رضا باقری متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص جراحی قفسه سینه، عضو جامعه جراحان قلب و توراکس اروپا و آمریکا، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فلوشیپ فوق تخصص جراحی توراکوسکوپی پیشرفته و پیوند قلب و ریه از UCLA امریکا است. به نظر میرسه آقای دکتر با این کارنامه درخشان و استعداد فوق العاده اش تونسته که به عنوان بهترین جراح سینه مشهد شناخته بشه.

 • آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی هفت، جنب بیمارستان مهر، ساختمان پزشکان فراز
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۲۳۱۵

۴- دکتر اسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی سینه

دکتر اسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی سینه

آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است. دکتر فرزاد فرد با داشتن سابقه چند ساله در زمینه جراحی و زیبایی تونسته بیشتر از ۱۳۰۰ عمل زیبایی شکم، سینه و اندام ها رو با موفقیت انجام دهد.  همچنین تجربه کافی در اقدامات زیبایی سرپایی مثل تزریق ژل، بوتاکس و چربی دارد.

 • آدرس : مشهد، خیابان احمد آباد، مقابل درب بیمارستان قائم، جنب آزمایشگاه پردیس، ساختمان ۷۳، طبقه دوم
 • تلفن : ۰۵۱۳۸۴۱۰۰۷۳

۵- دکتر مهدی اسدی معتبر ترین و بهترین جراح سینه مشهد

دکتر مهدی اسدی معتبر ترین و بهترین جراح سینه مشهد

دکتر اسدی که از پزشکان و جراحان معتبر در زمینه جراحی سینه است، در زمینه جراحی سرطان پستان و غدد درون ریز و تیروئید هم فعالیت میکنه. در واقع آقای دکتر با داشتن فلوشیپ جراحی پستان تونسته عمل های موفقی را پش سر بگذارد. خانم هایی که از بیماری های پستان رنج میبرند با مراجعه به آقای دکتر اسدی تونستند که به سلامت کامل برسند.

 • آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی ۳ و ۵، پلاک ۱۷۱، واحد یک
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۲۷۸۶

۶- منیژه میرشاهی از پزشکان برتر و محبوب در مشهد

منیژه میرشاهی از پزشکان برتر و محبوب در مشهد

دکتر منیژه میرشاهی، محبوب ترین و بهترین جراح سینه مشهد در بین خانم ها است که در زمینه های مختلفی فعالیت میکنه. از جمله فعالیت های خانم دکتر میشه به انجام جراحی های درمانی، جراحی های زیبایی تنه و اندام ها و جراحی زیبایی سینه اشاره کرد. البته در زمینه جراحی زیبایی سینه هم در شاخه های مختلفی مثل: عمل پروتز سینه، جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه، جراحی زیبایی کوچک کردن سینه، عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان، لیفت سینه همراه با پروتز سینه، لیفت سینه و… فعالیت میکنه.

 • آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان عارف، بین کوچه عارف ۲ و ۴، ساختمان حکیم، طبقه دوم
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۳۵۲۶۶

۷- محمد ناصر فرقانی متخصص جراح عمومی و پزشک جراح سینه مشهد

دکتر فرقانی متخصص جراح عمومی و پزشک برجسته ای است که تونسته دوره تکمیلی جراحی سرطان پستان را در دانشگاه UCL انگلستان با موفقیت پشت سر بگذارد. خانم هایی که با بیماری سرطان سینه دست و پنجه نرم میکنند، با مراجعه به دکتر فرقانی میتونند امید به زندگی را از نو تجربه کنند!

 • آدرس: مشهد، بلوار کلاهدوز، کلاهدوز ۲، ساختمان پزشکان هما
 • تلفن : ۰۵۱۳۸۴۳۸۴۷۷

۸- دکتر مرضیه نوری دلوئی فوق‌ تخصص جراحی قفسه صدری سینه

دکتر مرضیه نوری دلوئی فوق‌ تخصص جراحی قفسه صدری سینه

خانم دکتر نوری از جراحان موفق و کاربلدی است که تونسته در زمینه کاری خودش موفق عمل کنه! همچنین مراجعه کنندگان به مطب خانم دکتر از کار ایشان رضایت کافی را دارند. انجام جراحی زیبایی سینه یکی از مهارت های خانم دکتر نوری است.

 • آدرس: مشهد، میدان دکتر علی شریعتی، ابتدای خیابان احمد آباد، بیمارستان قائم (عج)
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۰۰۰۰

۹- حمید رضا توکلی مشهورترین و بهترین جراح سینه مشهد

حمید رضا توکلی مشهورترین و بهترین جراح سینه مشهد

دکتر توکلی فوق تخصص جراحی قفسه صدری و جراحی توراکس است که در زمینه جراحی های قفسه سینه و جراحی های درمانی فعالیت میکنه. دکتر توکلی به عنوان بهترین جراح سینه مشهد تونسته در زمینه جراحی تراشه، ریه، میان سینه (مدیاستن)، دیافراگم و دیواره قفسه صدری (ناهنجاریها و تومورها) خوش بدرخشه!

 • آدرس: مشهد، حاشیه میدان بیمارستان امام رضا، جنب داروخانه دکتر عامل
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۱۱۲۴۸۵

۱۰- دکتر دیانا حسینی فوق تخصص جراحى سرطان های زنان

دکتر دیانا حسینی فوق تخصص جراحى سرطان های زنان

خانم دکتر دیانا حسینی، فوق تخصص جراحى سرطان های زنان است که به عنوان جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی هم فعالیت میکنه. همچنین دکتر حسینی تونسته با کسب مستر کورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا به عنوان پزشک موفق و جراح معتبر در زمینه جراحی سینه شناخته بشه!

 • آدرس: مشهد، احمد آباد، عارف ۲، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه چهارم
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۴۵۴۴

منبع خارجی:

سایت دکتر یاب

امیدوارم با مراجعه به هرکدام از بهترین پزشکان معرفی شده در این لیست بتونی به درمان موفقی برسی. انتخاب بهترین جراح سینه مشهد میتونه بهت کمک کنه تا به اندام دلخواهت برسی و همچنین سلامت کامل رو تجربه کنی.

مطالب مرتبط:

بهترین جراح سینه تهران

بهترین دکتر پروتز سینه تهران

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.