in

بهترین جراح سینه شیراز – لیست ۱۰تایی

معرفی بهترین و معروف ترین جراح سینه در شیراز

بهترین جراح سینه شیراز کیست؟ اگه به دنبال انجام عمل زیبایی سینه در شهر شیراز هستی، لازمه که با جراحان موفق و متخصصین برتر در زمینه جراحی پلاستیک آشنا باشی تا بتونی بهترین جراح سینه شیراز رو انتخاب کنی. با خوندن این مطلب میتونی با معروف ترین و برترین جراحان پلاستیک و زیبایی سینه در شیراز آشنا بشی. پس بهتره که این مطلب مفید رو از دست ندهی.

معرفی معروف ترین متخصص و بهترین جراح سینه در شیراز

۱- دکتر فرزانه بستانیان متخصص جراحی سینه در شیراز

دکتر فرزانه بستانیان متخصص جراحی سینه در شیراز

دکتر فرزانه بستانیان، متخصص جراح و دارای بورد تخصصی جراحی دستگاه گوارش، شکم و سینه است. از فعالیت های خانم دکتر میشه به: جراحی سینه، جراحی زیبایی سینه، ماموپلاستی و پروتز سینه، جراحی دستگاه گوارش و… اشاره کرد. خانم دکتر خوش اخلاق با تجربه و تبحر کافی در زمینه کاری اش خوش درخشیده و تونسته رضایت بیمارانش رو جلب کنه.

 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه ۴
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۴۷۳۵۲۸

۲- دکتر وحید عین آبادی بهترین متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی

دکتر وحید عین آبادی بهترین متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی

دکتر عین آبادی از جراحان موفق و برجسته در زمینه جراحی زیبایی سینه است که در مطب ایشان خدمات متنوعی از قبیل: تزریق چربی، پروتز و لیفت سینه، بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جوانسازی و درمان لک صورت و… ارائه میشه. همچنین در مطب آقای دکتر خدمات ویژه ای مثل: مشاوره پیش از درمان و برگزاری جلسات درمانی به طور منظم هم انجام میشه که میتونه برای بیماران نکته مثبت و مفیدی باشد.

 • آدرس: شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان پزشکان صدف، طبقه دوم
 • تلفن: ۰۷۱۳۲۳۳۷۳۳۸

۳- دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز

دکتر حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شیراز است. همچنین دوره تکمیلی را در کشور کانادا با موفقیت گذرانده و هم اکنون هم عضو هییت علمی دانشگاه، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک زیبایی (ISPS) بیماران سوختگی است. برای انجام عمل زیبایی سینه میتونی به مطب آقای دکتر مراجعه کنی و به مهارت و تجربه اش اعتماد کنی.

 • آدرس: شیراز، تقاطع خیابان قصردشت و عفیف آباد، جنب بانک ملی، طبقه دوم بانک کشاورزی
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۲۸۷۰۷۳

۴- دکتر سینا غیاثی فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح سینه شیراز

دکتر سینا غیاثی فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح سینه شیراز

بدون شک آقای دکتر غیاثی بهترین جراح سینه شیراز است که دوره های تکمیلی در زمینه جراحی های زیبایی به خصوص صورت و جراحی زیبایی بینی و سینه و شکم را در کشورهای آمریکا و سوئیس و برزیل و آلمان گذارنده است. آقای دکتر با داشتن چنین کارنامه درخشانی تونسته که بیماران بسیار زیادی رو مورد عمل جراحی قرار بدهد و تمام بیماران هم از نتایج جراحی رضایت کامل داشتند!

 • آدرس: شیراز، ستارخان، ابتدای کوچه ۱۷، ساختمان خضراء ۲، واحد ۶۳
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۴۹۴۹۰۱

۵- دکتر سید حسین حیدری پور پزشک برجسته و متخصص جراح سینه

دکتر سید حسین حیدری پور پزشک برجسته و متخصص جراح سینه

در مطب دکتر حیدری پور کلیه اعمال جراحی سینه، شکم و زیبایی پلاستیک، عمل زیبایی ژینکوماستی (درمان بزرگی سینه در آقایان)، عمل زیبایی ابدومینوپلاستی (عمل باز شکم)، عمل زیبایی ماموپلاستی (کوچک کردن سینه ها دربانوان)، عمل زیبایی ماستوپکسی (لیفت سینه ها)، عمل زیبایی براکیوپلاستی (کوچک کردن بازوها) انجام میشه. برای انجام عمل جراحی موفق میتونی به دستان توانمند آقای دکتر اعتماد کنی.

 • آدرس: شیراز، معالی آباد، مجتمع اهورا، طبقه دوم، واحد ۲۲
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۳۴۱۹۸۹

۶- علیرضا رضایی متخصص جراحی عمومی و متخصص جراحی سینه

علیرضا رضایی متخصص جراحی عمومی و متخصص جراحی سینه

دکتر رضایی معروف ترین و بهترین جراح سینه شیراز است که در زمینه های: جراحی سرطان پستان، جراحی ترمیمی سرطان پستان (انکوپلاستی)، جراحی تیرویید و گردن، جراحی بدخیمی های بافت نرم و پوست، لاپاراسکوپی فعالیت میکنه. اگه از بیماری سرطان سینه رنج میبری یا مشکلاتی در این زمینه داری میتونی به مطب دکتر رضایی مراجعه کنی تا شفا پیدا کنی.

 • آدرس: شیراز، بلوار زند، خیابان معدل غربی، حد فاصل باغشاه و ملاصدرا، جنب داروخانه دکتر اعتمادی، مجتمع پزشکی راز
 • تلفن: ۰۷۱۳۲۳۶۹۴۱۶

۷- دکتر سعید مرزبان فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح سینه شیراز

دکتر سعید مرزبان فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح سینه شیراز
دکتر سعید مرزبان عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی، عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران است. از خدمات مطب ایشان میشه به: جراحی زیبایی سینه، جراحی های زیبایی صورت، جراحی زیبایی تنه و اندام ها، تزریقات زیبایی اشاره کرد. برای انجام جراحی زیبایی سینه میتونی به مطب ایشان مراجعه کنی و عمل موفقیت آمیزی را تجربه کنی.
 • آدرس:  شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان ۲۰ متری، ساختمان آریا، طبقه اول
 • تلفن: ۰۷۱۳۲۳۲۶۷۹۷

دکتر محمد مهدی مهرابی فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی

دکتر مهرابی از جراحان معروف و برجسته در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی است که تاکنون تونسته صدها عمل جراحی موفق رو انجام دهد. از تجربه های جراحی آقای دکتر میشه به: جراحی های پلاستیک وزیبایی صورت وشکم، سینه جراحی های پروتز، تزریق چربی و فرمدهی بدن، لیپوماتیک چربی های زائد، جراحی های سوختگی و ترمیمی اشاره کرد که نشان از دانش و تجربه فوق تخصصی آقای دکتر مهرابی است.

 • آدرس: شیراز، قصرالدشت، تقاطع کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد ۳۰۲
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۲۶۲۷۲۰

دکتر محمد تقی ایمانی متخصص نمونه و جراح برجسته در شیراز

دکتر ایمانی با انجام خدماتی از قبیل: جراحی زیبایی بینی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی و بازسازی کامل سینه بعد از ماستکتومی، تزریق بوتاکس ژل فیلرها، ترمیم آسیب ها ناهنجاری های مادرزادی درمان سرطان های پوست و سایر عملهای پوستی پیچیده و…تونسته در زمینه کاری خودش موفق عمل کنه. آقای دکتر با تخصص و مهارت کافی در جراحی پلاستیک و زیبایی در بین شیرازی ها محبوبیت خاصی دارد!

 • آدرس: شیراز، خیابان کریم خان زند، نزدیک به هتل پارس، ساختمان پارسیان، طبقه سوم
 • تلفن: ۰۷۱۳۲۳۳۲۰۴۶

دکتر جهانگیر تقی پور معروف ترین و بهترین جراح سینه شیراز

دکتر جهانگیر تقی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و همچنین بهترین جراح سینه شیراز است. البته آقای دکتر به مدت ۲۸ سال در طب ملی بریتانیا در مهمترین مراکز بیمارستانی و دانشگاهی جراح بوده و همزمان هم  در کلینیک زیبایی خصوصی اش در لندن به جراحی های زیبایی مشغول بوده است!! لازمه بدونی که کلینیک زیبایی دکتر تقی پور از معتبرترین ترین و موفق ترین کلینیک ها در بریتانیا بوده که از تمام نقاط آن کشور و حتی خارج، مراجعه کنندگان زیادی داشته است.

 • آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۶، مجتع مهرگان، طبقه ۴
 • تلفن: ۰۷۱۳۶۲۹۲۹۹۹

منبع خارجی: سایت دکتر یاب

انتخاب بهترین جراح سینه شیراز میتونه بهت کمک کنه تا به زیبایی دلخواهت برسی. همچنین اعتماد و رضایت قلبی میتونه بهت کمک کنه تا به خوبی مراحل درمانی را پشت سر بگذاری!! اگه تجربه ای از انجام عمل زیبایی سینه داری، حتما نظرات ارزشمندت را با ما هم به اشتراک بگذار 🙂

مطالب مرتبط:

بهترین جراح سینه مشهد

روش های بزرگ کردن سینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.