in

افزایش مستمری بازنشستگان

میزان افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی

همه چیز درباره: افزایش مستمری بازنشستگان

افزایش مستمری بازنشستگان

برچسب ها: افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی , میزان افزایش مستمری بازنشستگان

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “افزایش مستمری بازنشستگان” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی” یا “میزان افزایش مستمری بازنشستگان” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

همیشه بحث دریافتی پایین مستمری بگیران تامین اجتماعی بحث بر انگیز و مورد شکایت بازنشستگان تامین اجتماعی بود. چه از لحاظ دریافتی چه از لحاظ عدم مناسب سازی آن با بازنشستگان دولتی! حالا بعد از مدت ها پیگیری و در سال پایانی دولت آقای روحانی این موضوع افزایش حقوق تصویب شد. که در ادامه به چند و چون این خبر خواهیم پرداخت.

افزایش مستمری بازنشستگان

طبق آخرین اخبار منتشر شده از وزارت کار با افزایش‌های امسال، رشد مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به اسفند سال ۹۸ افزایش ۱۳۴ درصدی خواهد داشت. که با این شرایط نسبت افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان با افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در ۱۴۰۰ برابر شد.
در اسفند ۹۸ پرداختی به بازنشستگان تامین اجتماعی با دریافت حداقلی و ۳۰ سال سابقه یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و با اعمال متناسب‌ سازی مرداد ماه ۹۹ به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. حالا با طرح متناسب ‌سازی امسال دریافتی آن ها به ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

اگر در دوران کرونا بی کار شده اید و به دنبال دریافت بیمه بیکاری هستید مطلب دریافت بیمه بیکاری در نت نظر را مطالعه بفرمایید.


این سوال با کد ( ID=3628 ) از آی پی ۱۹۸٫۲۷٫۷۸٫۱۹۰ در ۲۸/۰۱/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “مستمری بازنشستگان” و یا هر سوالی درباره “دریافتی مستمری بگیران تامین اجتماعی” و “میزان افزایش مستمری بازنشستگان” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر