in

دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان

متن و تصویر دعای روز چهارم ماه مبارک

همه چیز درباره: دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان

دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان

برچسب ها: دعای روز چهارم , دعای روز چهارم رمضان

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “دعای روز چهارم ماه مبارک ” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “دعای روز چهارم” یا “دعای روز چهارم رمضان” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

ادعیه روزانه کوتاه ماه مبارک رمضان یکی از راه های اتصال با خداوند متعال برای روزه داران عزیز در ماه مهمانی خدا است. ماه رمضان یکی از ماه های پربرکت و پر از ادعیه های مختلف برای ساعات و روزهای مختلف ماه است که همان طور که گفته شد ادعیه روزانه یکی از زیباترین حالات ارتباط بنده با خداوند در ماه مبارک رمضان است.

دعای روز چهارم ماه رمضان:

دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان

متن و ترجمه دعای روز چهارم:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ قوّنی فیهِ على إقامَهِ أمْرِکَ واذِقْنی فیهِ حَلاوَهَ ذِکْرِکَ وأوْزِعْنی فیهِ لأداءِ شُکْرَکَ بِکَرَمِکَ واحْفَظنی فیهِ بِحِفظْکَ وسِتْرِکَ یـا أبْصَرَ النّاظرین.

خدایا نیرومندم نما در آن روز برای به پا داشتن دستور فرمانت و بچشان در آن شیرینى یادت را و مهیا کن مرا در آنروز براى انجام سپاس گذاریت به کـرم خودت نگهدار مرا در این روز به نگاه داریت و پرده پوشى خودت اى بیناترین بینایان.

برای مشاهده و خواندن دعای روز پنچم ماه رمضان می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دعای روز پنجم ماه رمضان


این سوال با کد ( ID=3636 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۲۸/۰۱/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “دعای چهارمین روز رمضان” و یا هر سوالی درباره “ماه رمضان” و “دعای روز چهارم ماه مبارک” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر