in

بهترین خرمای ایران

برترین برند خرمای ایران

همه چیز درباره: بهترین خرمای ایران

بهترین خرمای ایران

برچسب ها: خرمای پیارم , گرانترین خرمای ایران

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “بهترین خرمای ایران” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “خرمای پیارم” یا “گرانترین خرمای ایران” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

خرمای پیارم

خرمای پیارم را گران قیمت ترین و بهترین نوع خرمای ایران می دانند. این خرما محصول فقط در شهر حاجی آباد از استان هرمزگان تولید و به صورت کاملا ارگانیک رشد می کند. جالب است بدانید در استان هرمزگان بیش از ۴۰ نوع خرما کشت می شود.

این محصول از نظر اقتصادی یکی از گران قیمت ترین و با ارزش ترین خرماهای ایران به حساب می آید و حجم بیشتر خرمای تولیدی پیارم به کشورهای دیگر جهان صادر می شود.

بهترین خرمای ایران

این محصول با پوست نازک و چروکیده چسبیده به میوه با رنگ قهوه ای شناخته می شود و از دسته نیمه مرطوب و نیمه خشک دسته بندی می شود.
خرما پیارم از نظر تجاری و اقتصادی یکی از ارزشمندترین خرماهای ایران است و بازار بسیار خوبی در خارج از کشور دارد. سالیانه مقدار زیادی از این خرما به بسیاری از کشورهای جهان صادر می شود. خرمای پیارم دارای پوستی نازک و چسبیده به میوه است. این خرما در دسته نیمه مرطوب یا نیمه خشک طبقه بندی می شود و در ابتدای پاییز برداشت می شود. به خاطر ویژگی های ذکر شده این خرما به راحتی قابل شستشو است.  نکته مهم قند بالای خرمای پیارم است که البته از نوع فروکتوز است و برای بدن مشکل ساز نیست.

خرمای پیارم سرشار از پروتیئن و مواد معدنی است و در بازارهای بین المللی با نام شکلات خرما معروف است.

طرز تهیه موسلی صبحانه خوشمزه


این سوال با کد ( ID=3710 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۰۶/۰۲/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “بهترین خرمای ایران” و یا هر سوالی درباره “خرمای پیارم” و “گرانترین خرمای ایران” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر