in

آیا بادام زمینی چاق کننده است؟

بادام زمینی و تاثیرات آن بر چاقی

همه چیز درباره: آیا بادام زمینی چاق کننده است؟

آیا بادام زمینی چاق کننده است؟

برچسب ها: بادام زمینی , بادام زمین و چاقی

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “بادام زمینی و چاقی” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “بادام زمینی” یا “بادام زمین و چاقی” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

شاید چیزی نزدیک به ده سال پیش، وقتی کتاب های هری پاتر را می خواندم، همیشه سر میز صبحانه در مدرسه هاگوراتز کره بادام زمینی جزو خوراکی های صبحانه هری پاتر و دوستان جادوگرش بود. اما آن زمان مثل امروز مصرف کره بادام زمینی در ایران رواج نداشت. با این حال خود بادام زمینی یکی از خشکبارهای پر مصرف ایرانی هاست. البته در طرز تهیه موسلی صبحانه خوشمزه نیز از بادام زمینی استفاده می شود. حالا مدت هاست که بحث چاق کنندگی این دانه مقوی و تجویز آن توسط کارشناسان تغذیه و همین طور مطالب اینستاگرامی و تلگرامی برای چاقی به گوش می رسد. اما آیا این دانه مقوی بادام زمینی تاثیری بر چاقی افراد دارد؟

بله کره بادام زمینی بخاطر انرژی فراوان و مواد معدنی زیادی که دارد در صورت مصرف مداوم می تواند چاق کننده باشد. البته اگر اضافه وزن دارید باید تصمیم به ترک یا کم کردن مصرف بادام زمینی بگیرید. با اینکه ترک خوردن خوراکی های خوشمزه مثل کره بادام زمینی و بادام زمینی کار چندان راحتی نیست.

آیا بادام زمینی چاق کننده است؟

 


این سوال با کد ( ID=3692 ) از آی پی ۸۹٫۲۱۹٫۲۰۹٫۵۱ در ۰۴/۰۲/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “آیا بادام زمینی چاق کننده است ?” و یا هر سوالی درباره “بادام زمینی” و “بادام زمین و چاقی” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

1 دیدگاه

نظر بده

    مطلب های مرتبط

    1. مطلب مرتبط:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نویسنده: نت نظر