in

آیا ام اس یک بیماری کشنده است؟

بیماری ام اس چیست؟

همه چیز درباره: آیا ام اس یک بیماری کشنده است؟

آیا ام اس یک بیماری کشنده است؟

برچسب ها: بیماری ام اس , عوارض بیماری ام اس

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “آیا ام اس یک بیماری کشنده است ؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “بیماری ام اس” یا “عوارض بیماری ام اس” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

ام اس یک بیماری مزمن است که مانند دیابت، فشار خون بالا و یا آرتروز و یا هر بیماری زمینه ای دیگری، نیاز به کنترل مادام‌العمر دارد. تحقیقات نشان می‌دهد هر چند ام اس یک بیماری مرگ‌ آور  و کشنده نیست اما بر طول عمر فرد اثر می‌ گذارد. طبق مطالعات به عمل آمده در نشریه‌ پزشکی نورولوژی، افرادی که بیماری ‌ام اس دارند، در مقایسه با سایر افراد، به طور متوسط هفت سال زودتر می‌ میرند. آیا می دانید مرگبارترین بیماری های جهان کدام بیماری ها هستند؟
با توجه به علائم ام اس که در تصویر پایین می توانید ببینید، خیلی از همین عوامل زمینه ساز مرگ افراد خواهند بود.

آیا ام اس یک بیماری کشنده است؟
همان طور که گفته شد در جواب به سوال مطرح شده باید گفت که ام اس یک بیماری کُشنده نیست اما می‌تواند چالش‌هایی ایجاد کند که ممکن است طول عمر افراد را کاهش دهد. خوشبختانه بخشی از کنترل بیماری که به بیمار است و پیشرفت های علم پزشکی تا حد زیادی می تواند مشکلات ناشی از این بیماری را کاهش دهد.


این سوال با کد ( ID=3691 ) از آی پی ۸۹٫۲۱۹٫۲۰۹٫۵۱ در ۰۴/۰۲/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “آیا ام اس کشنده است ؟” و یا هر سوالی درباره “بیماری ام اس” و “عوارض بیماری ام اس” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

1 دیدگاه

نظر بده

    مطلب های مرتبط

    1. مطلب مرتبط:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نویسنده: نت نظر