in

دوج کوین چیست؟ (DOGE)

ارز دیجیتال دوج کوین

همه چیز درباره: دوج کوین چیست؟

دوج کوین چیست؟ (DOGE)

برچسب ها: قیمت دوج کوین , درباره دوج کوین

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “دوج کوین چیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “قیمت دوج کوین” یا “درباره دوج کوین” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

دوج کوین رمزارزی نظیر به‌ نظیر و متن‌ باز است که برای سرگرمی توسط بیلی مارکوس (Billy Markus) و جکسون پالمر (Jackson Palmer) در ماه دسامبر سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تصویر سگی از نژاد شیبا اینو (Shiba Inu) لوگو آن است.

دوج کوین چیست؟

این ارز دیجیتال پلتفرمی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا پول را به‌ صورت آنلاین و به راحتی انتقال دهند. ارزش دوج به‌ آرامی رشد کرده و بین هزاران کاربر محبوب شده است و به‌عنوان ارز در جامعه‌های اینترنتی استفاده می‎‌ شود. البته مدتی است که دوج کوین با توییت های ایلان ماسک و دیگر سلبریتی های علاقه مند به ارزهای دیجیتال ترند شده و از لحاظ ارزش به سرعت به پنج ارز اول مارکت رسید. حالا این ارز دیجیتال هر چند وقت یک بار با یک توییت از ایلان ماسک قیمتش یا بالا می رود یا می ریزد. خیلی از متخصصین دنیای ارزهای دیجیتال اصلا این ارز را به عنوان یک ارز با ارزش قبول ندارند. با این حال یکی از کشورهایی که بالاترین میزان دوج کوین را در بین کاربرانش دارد ایرانی ها هستند.

ریپل چیست؟ (XRP)


این سوال با کد ( ID=3811 ) از آی پی ۱۵۱٫۸۰٫۹۳٫۱۶۲ در ۱۹/۰۲/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “دوج کوین چیست؟” و یا هر سوالی درباره “قیمت دوج کوین” و “درباره دوج کوین” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر