بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱
in

بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱

بهترین بازی های اندروید

اگر اهل گیم و بازی های کامپیوتری یا موبایلی هستید، باید حتما با بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱ آشنا شوید. اما شاید برای شما سوال باشد که آیا این بازی ها جزو بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱ هستند که بیشترین پلیر ها را دارند؟ آیا توانسته اند رضایت کاربران را به همراه داشته باشند؟ در جواب به این سوالات باید گفت بله!

امروزه بازی های بسیاری در سبک های مختلف مانند بازی های ترسناک، استراتژیک و جنگی منتشر شده اند. اما کدام جزو بهترین ها هستند؟ ما امروز ۱۰ بازی را به شما معرفی خواهیم کرد، که به معنای واقعی کلمه بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱ هستند.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید ۲۰۲۱

۱۰- بازی استراتژیک The pirate Caribbean hunt

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۶
 • شرکت سازنده: Home Net Games

این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است که با کشتی ها روایت می شود. اگر شما به بازی هایی علاقه دارید که داستانشان را روی آب دریا ها و با کشتی ها روایت میکنند، این بازی یکی از بهترین انتخاب های شماست. در این بازی شما با کشتی خود باید جزایر مختلف را فتح کنید، اسرار و گنج هارا پیدا کنید و سلطان آب ها شوید. اما این کار راحتی نیست.

شما با نابود کردن دشمنانتان و گرفتن امتیاز باید کشتی خود را قوی تر کنید. تا برای مقابله با دشمنان قوی تر آماده شوید. یکی دیگر از مهم ترین المان های بازی، تنوع سلاح های جنگی است. پس اگر میخواهید فرمانده دزد های دریایی شوید و حکومت خود را برپا کنید، میتوانید این بازی را انتخاب کرده و بازی کنید. بهترین بازی های استراتژیک اندروید

۹- بازی استراتژیک Plants vs Zombies 2

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار:  ۲۰۱۳
 • شرکت سازنده: ELECTRONIC ARTS

میرسیم به بازی که بیشتر ما با آن خاطره داریم. بی شک یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است و خود را ثابت کرده است. این دفعه گیاهان هستند که از ما محافظت میکنند و با زامبی ها میجنگند. اما اگر شما دوست دارید فرمانده لشکری متشکل از گیاهان مختلف شوید، پیشنهاد من به شما این بازی است. در این بازی می توانید با زامبی ها مقابله کنید. در نوبت ها مختلف آنها را شکست داده و نیرو های خود را گسترش دهید. این بازی میتواند شما را در مقابل حملات سهمگین دشمنانتان محک بزند.

اما دشمنانتان دیگر مثل نسخه اول این بازی نیستند. شما در این نسخه با زامبی های پیشرفته مقابله میکنید که از پای در آوردنشان کار چندان راحتی نیست. پس اگر میتوانید بر همچین موجوداتی غلبه کنید درنگ نکنید. این بازی را به صورت رایگان دانلود کرده و بازی کنید.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید

۸- بازی استراتژیک World Conqueror 4

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۷
 • شرکت سازنده: Easy Tech

اما نوبت می رسد به بازی که خودم شخصا علاقه مند این سبک از بازی ها هستم. این بازی جنگ های بزرگ تاریخ را با لشکر کشی کشور ها و قبایل مختلف روایت میکند. اما با یک تفاوت. تفاوتش این است که این بار شما تعیین میکنید چه کشوری نابود شود و چه کشوری پیروز. یکی از نکات خوب این بازی تنوع نقشه ها است.

به غیر از نسخه داستانی یک بخش دیگر هم وجود دارد. که شما میتوانید در جنگ های مختلف کشوری را به انتخاب برداشته، و با کمک دیگر کشور ها به جنگ و جهاد با دشمن بروید. یکی از نکات منفی این بازی المان های بسیار پیچیده آن است. به طوری که اگر تازه وارد باشید و داخل بازی شوید، زمان طولانی طول میکشد که این بازی را کامل یاد بگیرید.

اما اگر به علت پیچیده بودن این بازی نمی خواهید این بازی را امتحان کنید. میتوانید نسخه دوم این گیم را بازی کنید. که نه پیچیدگی دارد نه هیچ مشکل دیگری. خودم به شخصه نسخه دوم را ترجیح میدهم.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید

۷- بازی استراتژیک League of Legends Wild Rift

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۲۰
 • شرکت سازنده: Riot Games, Inc

تا به حال قهرمان افسانه ای را دیده اید که هیچ کسی جلودارش نباشد و بتواند به راحتی به اهدافش برسد؟ این بازی فرصتی در اختیار شما گذاشته تا بتوانید قهرمان خود را افسانه ای کنید. با این Game می توانید در رقابت های تیمی خود را محک بزنید.

اما از شکست خوردن باکی نداشته باشید. زیرا شکست پلی است برای موفقیت های بعدی. پس اگر دیدید که دارید پشت سر هم شکست میخورید نا امید نشوید. بلکه استراتژی خود را تعویض کرده و آماده به جنگ دشمنتان بروید. یکی از نکات مثبت این بازی این است که هر قهرمان ویژگی خودش را دارد. پس با تقویت ویژگی های هر قهرمان میتوانید آن را افسانه ای و قدرتمند کنید.

اما بخش مهم این جنگ و جدال برنامه ریزی برای چگونگی انجام جنگ است. پس گاهی اوقات نیاز است که بی گدار به آب نزنید و نقشه ای بسازید که بر خلاف تفکر حریفتان باشد. تا پیروز این میدان باشید. اگر فکر میکنید در نقشه ریختن و استراتژی قدرتمند هستید این بازی را نصب کنید تا سراسر جهان قدرت شما را ببینند.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید

۶- بازی استراتژیک Operator 911

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۷
 • شرکت سازنده: Operators S.A

اما این بازی یکی از سخت ترین و بهترین بازی های استراتژیک اندروید است. در این بازی شما مسئولیت یک پشتیبان را بر عهده دارید. با ماموریت های عجیبی رو به رو هستید. شما باید با برنامه ریزی زمانی که در حال مکالمه با طرف مقابلتان هستید، آنبولانس ها را به مناطق درخواست شده بفرستید. دقت کنید در این بازی، کوچکترین اشتباهی باعث مرگ چندین نفر میشود. پس برای این بازی باید حواستان به هر شئ جنبنده ای باشد.

بازی استراتژی

۵- بازی استراتژیک Hey Day

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۳
 • شرکت سازنده: supercell

و اما میرسیم به بهترین شرکت بازی سازی به سبک استراتژیک که سه تا از  بهترین بازی های استراتژیک اندروید این لیست را ساخته است. تا به حال فکر کرده اید که ریاست و مدیریت یک مزرعه چه سختی هایی دارد؟ یا چه فوایدی؟ یا تا به حال آن را تجربه کرده اید؟ شما میتوانید با انجام این بازی تجربه خود را در این زمینه زیاد کنید. اما کار ساده ای نیست. اگر تمام تصورتان از مزرعه داری کاشت و زراعت است کاملا اشتباه میکنید. این بازی تجربه متفاوتی به شما اهدا میکند.

بازی اندروید

۴- Clash of Clans از بهترین بازی های استراتژیک اندروید

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۳
 • شرکت سازنده: SuperCell

بی شک استودیو سوپر سل، یکی از بهترین شرکت های سازنده بازی های استراتژیک اندروید است. که کلش آف کلنز یکی از محصولات پرفروش آن است. فکر میکنم همه دست کم نام این بازی را شنیده باشند. برای کسانی که این بازی را نمیشناسند باید بگوییم که در این بازی باید دشمنتان را از سراسر جهان انتخاب کنید. آنها را با استفاده از طلسم ها، قهرمان ها و سرباز ها به خاک و خون بکشید. اما باید حواستان به حملات دشمن باشد. چون یک حمله باعث خرابی های بسیار در قلعه تان میشود.

۳- بازی استراتژیک Clash Royal

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۱۶
 • شرکت سازنده: SuperCell

این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید از شرکت سوپر سل در ادامه ی بازی کلش آف کلنز است. اما با المان های کاملا متفاوت. در این بازی حمله ها به صورت همزمان انجام میگیرد.  باید تمام تمرکز شما روی حمله باشد. چون بهترین دفاع حمله است. اما اگر تمام حواستان را به دفاع کردن بدهید. ممکن است با لشکر انبوهی از دشمنان رو به رو شوید. که شکست دادن آنها کار را برایتان سخت تر میکند.

بهترین بازی های استراتژیک اندروید

۲- Company of Heroes از بهترین بازی های استراتژیک

 • سبک: استراتژیک
 • سال انتشار: ۲۰۲۰
 • شرکت سازنده: Feral Interactive

وقتی صحبت از بهترین بازی های ترسناک، یا بهترین بازی های استراتژیک اندروید یا ویندوز میشود یعنی شما باید تمام افکارتان را در مورد بازی های دیگر تغییر داده و فقط بهترین ها را ببینید. این بازی با گرافیک و صدا گذاری و به تصویر کشیدن جنگ جهانی دوم به طوری که شما فرمانده یک گروه نظامی هستید، تولید شده است. این بازی توانسته رضایت بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

در ضمن این بازی نیاز به برنامه ریزی و استراتژی بسیار قوی دارد. تا بتوانید به صورت تیمی و در بعضی مواقع مخفیانه بر دشمنانتان غلبه کنید. پس اگر فکر میکنید توانایی انجام این بازی را دارید. بی درنگ بازی را نصب کنید و تجربه ای جدید را برای خود فراهم سازید.

بهترین بازی های اندروید

۱- بهترین بازی استراتژیک اندرویدی Bad North

 • سبک: استراتژیک
 • تاریخ انتشار: ۲۰۱۸
 • شرکت سازنده: Raw Fury

و اما میرسیم به بازی که عنوان اول لیست و یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید را گرفته است. این بازی پیشنهاد اصلی من برای شما است. Bad North با سادگی تمام در المان های مختلف توانسته بیشترین رضایت ها را به همراه داشته باشد. در انجام این بازی باید بسیار دقت کنید چون با وایکینگ ها طرف هستید. نیروهایتان کمتر است و از همه مهم تر اگر نیرو یا قبیله ای از قبایلتان را از دست بدهید، آن قبیله برای همیشه حذف میشود.

اما اینکه انتخاب کنید که قبیله تان را در راه کمانداران یا شمشیر داران و نیزه داران پرورش دهید، به انتخاب خودتان است. در این بازی میتوانید قبایل زیر دستتان را آموزش و ارتقا داده تا بتوانید مانع ورود وایکینگ ها به سرزمینتان شوید. پس چنانچه فکر میکنید در این بازی میتوانید از خاک خود در برابر دشمنان دفاع کنید، میتوانید این بازی که یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است را دانلود و نصب کنید.

بهترین بازی های استراتژی اندروید

سخن آخر

ما در این مطلب سعی کردیم ۱۰ تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید، که رضایت بیشتری داشته باشند، را به شما معرفی کنیم. تا بتوانید خود را محک بزنید. که آیا میتوانید در بازی هایی با سبک استراتژیک قدرتمند باشید یا خیر؟ میتوانید با اشتراک گذاشتن نظر هایتان بازی های مورد علاقه خود را به ما و دوستانتان معرفی کنید.

مطالب مرتبط:

1 دیدگاه

نظر بده

  مطلب های مرتبط

  1. مطلب مرتبط:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *