in

تغییر نام فیسبوک

تغییر نام فیسبوک به متا

همه چیز درباره: تغییر نام فیسبوک

تغییر نام فیسبوک

برچسب ها: تغییر نام فیسبوک به متا , فیسبوک

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “تغییر نام فیس بوک” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “عوض شدن نام فیسبوک به متا” یا “فیس بوک” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

موسس و مدیرعامل فیسبوک، مارک زاکربرگ در جریان رویداد Connect از تغییر نام «فیسبوک» به «Meta» (متا) خبر داد. به گفته زاکربرگ، این نام نشان‌دهنده ماهیت این کمپانی و آینده‌ای است که می‌خواهد بسازد.

زاکربرگ در جریان رویداد واقعیت مجازی و افزوده «Connect» از چنین تغییر نامی خبر داد. این نام نشان‌دهنده عملکرد جاه‌طلبانه این کمپانی برای حضور در دنیایی فراتر از شبکه‌های اجتماعی است. فیسبوک نام Meta را با توجه به عبارت متاورس انتخاب کرده است که نشان‌دهنده دنیایی مجازی برای کار و بازی محسوب می‌شود.

زاکربرگ در جریان رویداد Connect گفت که ماهیت فیسبوک که حالا Meta نام دارد، ارتباط افراد با یکدیگر است:

ما امروز به عنوان یک کمپانی شبکه اجتماعی درنظر گرفته می‌شویم، اما در DNA، ما شرکتی هستیم که فناوری برای ارتباط مردم با یکدیگر ساخته‌ایم و متاورس مرز بعدی است و درست در جایگاهی قرار دارد که ما شروع به کار در شبکه‌های اجتماعی کردیم.

 


این سوال با کد ( ID=4505 ) از آی پی ۱۸۵٫۱۱۱٫۸۳٫۱۱۶ در ۱۰/۰۸/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خود را در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو  و مطالب وابسته را مطالعه نمایید.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “تغییر نام فیس بوک” و یا هر سوالی درباره “تغییر نام فیس بوک به متا” و “فیسبوک” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر