in

حضرت عبدالعظیم حسنی که بود؟

شاه عبدالعظیم حسنی

همه چیز درباره: حضرت عبدالعظیم حسنی که بود؟

حضرت عبدالعظیم حسنی که بود؟

برچسب ها: شاه عبدالعظیم حسنی , شاه عبدالعظیم حسنی کیست؟

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “حضرت عبدالعظیم حسنی که بود؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “شاه عبدالعظیم حسنی” یا “شاه عبدالعظیم حسنی کیست؟” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

عبدالعظیم حسنی در سال ۱۷۳ قمری در زمان امام موسی کاظم (ع) در شهر مدینه زاده شد. پدرش عبدالله و مادرش فاطمه نام داشتند. همسر وی خدیجه دختر قاسم بن حسن بن زید بن حسن مجتبی بود.
شاه عبدالعظیم پس از ورود به شهر ری در سرداب خانه یکی از شیعیان آن شهر به زندگی پنهانی روی می‌آورد و پس از مدتی بیمار می‌شود و در سال ۲۵۲ قمری (۸۶۶ م) در زمان علی النقی از دنیا می‌رود.
به گفته آقابزرگ تهرانی عبدالعظیم حسنی، امام رضا(ع) و امام جواد(ع) را درک کرده و ایمان خویش را بر امام هادی(ع) عرضه داشته و در زمان وی وفات یافت.

روم غربی چگونه نابود شد؟

شوش پایتخت کدام حکومت بود؟


این سوال با کد ( ID=4557 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۲۰/۰۸/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب ” عبدالعظیم حسنی که بود؟” و یا هر سوالی درباره “شاه عبدالعظیم حسنی” و “شاه عبدالعظیم حسنی کیست؟” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر