in

شهید فاطمه اسدی چگونه شهید شد؟

شهید فاطمه اسدی کیست؟

همه چیز درباره: شهید فاطمه اسدی چگونه شهید شد؟

شهید فاطمه اسدی چگونه شهید شد؟

برچسب ها: شهید فاطمه اسدی , شهید فاطمه اسدی کیست؟

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “شهید فاطمه اسدی چگونه شهید شد؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “شهید فاطمه اسدی” یا “شهید فاطمه اسدی کیست؟” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

فاطمه اسدی در سال ۱۳۳۹ در روستای ماموخ علیا متولد شد و بعد از ازدواج با شاه‌ محمد محمودی صاحب دو فرزند شد. همسر نخستین بانوی شهید تفحص شده در کشور، مقنّی بوده است و در اوایل انقلاب برای چاه کنی برای نیروهای انقلابی به پادگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسین‌ آباد دیواندره رفته بود و اسیر دست یکی از گروهک‌های معاند حاضر در منطقه، شد.

نجات همسر

این بانوی جوان، پس از اسارت همسر توسط گروه تروریستی حزب دموکرات کردستان برای صیانت و عشق به خانواده، برای آزادی همسرش، عزتمندانه به دل دشمن می‌زند و با داشتن یک دختر سه ساله و یک پسر شیرخواره به مقر دشمن می‌رود و آزادی همسرش را طلب می‌کند. گروهک تروریستی برای آزادی همسر این بانوی شهید ۲۰۰ هزارتومان پول طلب می کند، و ایشان با فروش اموال و دارایی ها پول جمع می کند تا بهای آزادی شوهر را بپردازد، اما دموکراتی های ملعون زیر قول و قرار زده و بعد از یک ماه شکنجه، ناجوانمردانه این بانوی شهید را در کنار یک جوان بسیجی دیگر اسیر شده تیرباران می‌ کنند.

پسر شیرخواره این شهیده بزرگوار پس از شهادت مظلومانه مادر و اسارت پدر به دلیل بی‌سرپرستی و رسیدگی نشدن، وفات می‌کند.

شهید خرازی در چه عملیاتی جانباز شد؟


این سوال با کد ( ID=4579 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۲۶/۰۸/۱۴۰۰ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “شهید فاطمه اسدی چگونه شهید شد؟” و یا هر سوالی درباره “شهید فاطمه اسدی” و “شهید فاطمه اسدی کیست؟” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

1 دیدگاه

نظر بده
  1. باسلام به ارواح حضرت اباعبدالله الحسین سید الشهدا و شهدای والامقام . و سر تغظیم در مقابل این شاهدان همیشه زنده تاریخ بشریت فرود می آوریم و به ارواح پاکشان درود می فرستیم . فریدون افشار نجفی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر