in

بهترین کتاب های آنتونی رابینز – لیست ۱۰ تایی

کتاب های آنتونی رابینز

طبق آمارها امروزه سرانه مطالعه در کشور ما به شدت کاهش پیدا کرده است. این در صورتی است که سرانه مطالعه در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه برعکس کشور ما در حال افزایش است. به شما پیشنهاد میکنم که از بهترین کتاب های آنتونی رابینز که در ادامه مطلب با آنها آشنا می شوید، مطالعه کنید. آنتونی از مشهورترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در جهان است. بسیاری از کتاب های آنتونی جزو بهترین کتاب های خودشناسی بشمار می روند.

آنتونی از موفق ترین افراد آمریکایی در زمینه بهبود عملکرد دیگران بوده و علاقه زیادی به امور عام المنفعه داشته و بنیاد آنتونی رابینز را در راستای کمک به کودکان، افراد بی خانمان، زندانیان، گرسنگان و سالمندان تاسیس کرده است. بنیاد تونی در طی چندین سال کارهای زیادی انجام داده و چندین مدرسه و مرکز آموزشی به واسطه این بنیاد خیریه تاسیس شده است.

بهترین کتاب های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز کیست؟

آنتونی رابینز نویسنده، کارآفرین، مشاور، سخنران، مربی، استراتژیست کسب و کار و بازیگر آمریکایی است. او که به تونی رابینز نیز مشهور بوده و در ۲۹ فوریه سال ۱۹۶۰ در خانواده ای نسبتا فقیر در کالیفرنیا آمریکا متولد شده است.

آنتونی با وجود سختی ها و فراز و نشیب های زیاد زندگی توانست به موفقیت دست یابد و به واسطه سلسله کتاب های موفقیت و قانون جذب به شهرت رسیده است. کتاب “قدرت نامحدود” از اولین کتاب های آنتونی بود که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد.

آنتونی در سال ۱۹۸۲ با بکی ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۱ از یکدیگر جدا شدند. همان سال بود که با سیج که همسر دومش است ازدواج کردند و اکنون در ایالت فلوریدا زندگی می کند.

تونی رابینز نویسنده و سخنران مشهور

بهترین کتاب های آنتونی رابینز

۱ . قدرت نامحدود

کتاب قدرت نامحدود اولین کتاب آنتونی رابینز با مفهوم راهی برای دستیابی به قله های موفقیت است که در سال ۱۹۸۶ منتشر شده است.

در این کتاب شما مرحله به مرحله می آموزید چگونه به استقلال مادی، روحی، حس رقابت و اعتماد به نفس دست یابید و در واقع با انقلاب تفکر آشنا می شوید. آنتونی با این کتاب می خواهد قدرت فوق العاده انسان را نمایان کند و به شما راهی برای شناخت دانش خود و دنیایتان نشان می دهد.

کتاب قدرت نامحدود تونی رابینز

۲ . گام های غول آسا از بهترین کتاب های آنتونی رابینز

از بهترین کتاب های آنتونی رابینز گام های غول آسا است. اگر میخواهید زندگیتان را تغییر دهید و پیشرفت کنید این کتاب به شما کمک می کند. این کتاب به شما کمک می کند چگونه سرنوشت خود را در دست بگیرید و اجازه ندهید هر موضوع کوچکی روی زندگیتان تاثیرگذار باشد. گام های غول آسا به شما کمک می کند چگونه سرنوشت جسمی، ذهنی، عاطفی و مالی خود را مدیریت کنید.

گام های غول آسا از تونی

۳ . ۳۶۵ گام به سوی موفقیت

یکی دیگر از بهترین کتاب های آنتونی رابینز کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت است. این کتاب به شما کمک می کند تا بهترین گام ها را برای بهبود زندگی و رسیدن به آرزوهایتان بردارید. این کتاب در گام اول شما را رویاهای سرنوشت ساز آشنا می کند، در گام بعدی خواسته هایی که در زندگی به دنبال آن هستید پیدا کنید.

به شما یاد می دهد احساساتی چون درد، حالات روحی و مغزی، ناراحتی و خوشحالی چگونه شما را تحت تاثیر قرار میدهد. به چه صورت باورهای اشتباه را از بین ببرید و قدرت ساختن رویاهایتان را دوباره به دست بیاورید.

کتاب 365 گام به سوی موفقیت از تونی رابینز

۴ . بیداری غول درون

کتاب بیداری غول درون از اثرهای دیگر آنتونی رابینز است که به شما کمک می کند به چه صورت سرنوشت احساسی، ذهنی و فیزیکی خود را سریع کنترل کنید.

جلد اول این کتاب در سال ۱۹۹۲ منتشر شد. در این کتاب آنتونی تجربه شخصی اش را در رابطه با پشت سر گذاشتن سختی ها و رسیدن به موفقیت و ثروت و شهرت برای مخاطبانش بازگو می کند.

این کتاب برای کسانی است که میخواهند از ظرفیتشان بیشترین استفاده را بکنند تا اهداف واقعی خود را پیدا کنند.

تونی رابینز با کتاب بیداری غول درون

۵ . از آسمان طلا می بارد

از جمله بهترین کتاب های آنتونی رابینز کتاب از آسمان طلا می بارد است. این کتاب داستانی جذاب و واقعی از جذب آرزوها و ثروت است و به شما انگیزه ی رسیدن به هدف و ادامه مسیر را می دهد.

کتاب از آسمان طلا می بارد با مثالی ساده شروع می شود و به ما ثابت می کند که چگونه انجام عملی کوچک از ما، روی دنیا خود و دیگران تاثیر بسزایی دارد. این کتاب برای کسانی که به داستان های واقعی و الهام بخش علاقه دارند گزینه مناسبی است.

کتاب از آیمان طلا می بارد اثر تونی رابینز

۶ . زندگی با عشق

کتاب زندگی با عشق اثر آنتونی رابینز در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار منتشر شد. این کتاب برای افرادی که به کتاب های موفقیت و خودیاری علاقه مند هستند مناسب است.

کتاب زندگی با عشق برای افرادی که فکر می کنند در زندگی به کمتر از آنچه که حقشان باشد رضایت داده اند حتما توصیه می شود. با خواندن آن به این حقیقت پی می برند که زندگی با عشق تنها چیزی است که می تواند زندگی شان را تغییر دهد. یاد بگیرید که یک زندگی با عشق را به چه صورت می توان آغاز کرد.

کتاب زندگی با عشق

۷ . به سوی کامیابی از بهترین کتاب های آنتونی رابینز

کتاب به سوی کامیابی نوشته آنتونی رابینز شامل مباحثی در حوزه موفقیت با تاکید بر جنبه های روانشناسی است.

از جمله مباحثی که شما در سوی کامیابی یاد می گیرید:

  • پنج کلید ثروت و خوشبختی – هفت دروغ موفقیت
  • چگونه بفهمید چه می خواهید
  • راز تهیه گزارش فوری از کسانی که ملاقات می کنید
  • چگونه موفقیت دیگران را کپی کنید
  • راهکاری برای از بین بردن فوبیا و ترس ذهن خود در عرض چند دقیقه

کتاب به سوی کامیابی

۸ . موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز یکی از پرفروش ترین کتاب های آنتونی رابینز محسوب می شود و موضوع آن موفقیت در زندگی است.

این کتاب برای کسانی که می خواهند رویاهای شخصی شان به واقعیت مبدل شود و با تمرین و تلاش قدرت درونی شان را آزاد کنند یک راهنمای جذاب و کاربردی محسوب می شود.

کتاب موفقیت نامحدود اثر آنتونی رابینز

۹ . اهرم های پولدار شدن

کتاب اهرم های پولدار شدن یکی از بهترین کتاب های آنتونی رابینز محسوب می شود. نام کامل کتاب اهرم های پولدار، “چگونه در بازی پول آفرینی مهارت یابیم” می باشد.

این کتاب اندیشه های آنتونی به همراه ۵۰ تن از انسان های با استعداد دیگر در زمینه امور مالی برای زندگی تان به ارمغان می آورد. در اهرم های پولدار شدن ۷ راهکار ساده برای رسیدن به رهایی مالی به شما نشان داده می شود و افراد زیادی با استفاده از توصیه ها و راهکارهای آن موفق شده اند، زندگی شخصی و حرفه ای شان را تغییر دهند.

کتاب اهرم های پولدار شدن

۱۰ . تکنیک های تسلط بر ذهن

از بهترین کتاب های آنتونی رابینز، کتاب تکنیک های تسلط بر ذهن می باشد. تونی در این کتاب حاصل سال ها تجربه و مطالعات مراجعینش را به صورتی به شما یاد می دهد که بر آن مسلط شوید و اگر موفق شوید بر ذهن خود مسلط شوید در کمترین زمان به بهترین نتیجه می رسید.

این کتاب سعی دارد به شما کمک کند چگونه تخیلات خود را کنترل کنید و به چه صورت از تخیلات مخاطبتان استفاده کنید و روی او تاثیر گذاری بیشتری داشته باشید.

بهترین کتاب های آنتونی رابینز

کلام آخر

در این مطلب به لیستی از بهترین کتاب های آنتونی رابینز پرداختیم. آنتونی رابینز جزو نویسندگان و سخنرانان معروف دنیا هستند. شما هم می توانید کتاب های مورد علاقه خود را به ما معرفی کنید.

مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده: آوین چوگلی

اوین هستم، بهمن ماهی و عاشق کار با لب تاب و کارهای اینترنتی هستم. به نویسندگی علاقه ی چندانی نداشتم ولی از وقتی با نت نظر آشنا شدم به کار نویسندگی علاقه پیدا کردم. عاشق گردش و تجربه های جدید هستم.