in

هپی اندینگ چیست؟

هپی اندینگ یعنی چه؟

همه چیز درباره: هپی اندینگ چیست؟

هپی اندینگ چیست؟

برچسب ها: ماساژ هپی اندینگ چیست؟ ، معنی هپی اندینگ چیست؟

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “معنی هپی اندینگ چیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “ماساژ هپی اندینگ چیست؟”یا “هپی اندینگ یعنی چه؟” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

اخیرا مواردی مطرح می شود با عنوان ماساژ هپی اندینگ یا ماساژ فول بادی؟

اما معنی هپی اندینگ چیست؟

هپی اندینگ چیست؟

در مورد این نوع اگهی ها باید گفت که ماساژ هایی به نام ماساژ هپی در خارج از کشور وجود دارد که درآن برخلاف ماساژهای حرفه ای مثل ماساژ فول بادی و ماساژهای تایلندی٬ بدون توجه به تکنیک های این کار٬‌ به جنبه های جنسی ماساژ می پردازند و فقط جنبه رفع نیازهای جنسی را دارد. در حال حاضر در سایت های مختلف آگهی نیز می توانید این نوع موارد را ببینید که خب روشی برای شیادی و سواستفاده جنسی از فراد است.

درهر صورت اگر در یکی از سفرهای خود به تایلند و کشورهای مشابه به فکر ماساژ افتادید٬‌ می توانید از ماساژ هپی نیز در کنار ماساژ فول بادی خود بهره ببرید!‌

مطالب مرتبط:

بهترین سالن ماساژ در تهران 

ساخت روغن ماساژ صورت خانگی برای انواع پوست 


این سوال با کد ( ID=4658 ) از آی پی ۵۱٫۶۸٫۱۴۱٫۱۷۸ در ۱۶/۰۱/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “هپی اندینگ به چه معانست؟” و یا هر سوالی درباره “هپی اندینگ یعنی چه؟” و “هپی اندینگ ماساژ” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده: حسین رازانی

یکی از خاطراتی که خانواده و اکثر دوستان دوران کودکی من یادشونه، درست کردن مانیتور و کامپیوترهای کاغذی بود که صفحاتش قابل تغییر بود و کتاب داستان های دست نویس با نقاشی های خودم. می خوام بگم که از همون دوران عاشق کامپیوتر و دنیای دیجیتال بودم و نویسندگی. علاقه ام به فناوری باعث شد کارشناسی فناوری اطلاعات بخونم و ارشد شبکه های کامپیوتری. و علاقه به نویسندگی باعث شد که توی این سال ها چند عنوان کتاب تالیف داشته باشم و توی سایت ها و مجلات مختلف در مورد موضوعات مختلف بنویسم. حالا دیگه سال هاست که توی این مسیر هستم و در زمینه فناوری اطلاعات کار می کنم و عاشق کارم و دنیای فناوری و دیجیتال هستم. دوست دارم همیشه بروز باشم و سعی می کنم مطالب جذابی رو که می خونم یا باهاشون برخورد می کنم با شما در میون بذارم.