in

ریکاردو ساپینتو کیست؟

سرمربی جدید استقلال کیست؟

همه چیز درباره: ریکاردو ساپینتو کیست؟

ریکاردو ساپینتو کیست؟

برچسب ها: ریکاردو ساپینتو , ریکاردو ساپینتو ویکی

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “ریکاردو ساپینتو کیست” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “ریکاردو ساپینتو” یا “ریکاردو ساپینتو ویکی” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

شما درمورد سرمربی جدید استقلال چه می دانید؟ طی روزهای گذشته انتخاب سرمربی پرتغالی استقلال نام ریکاردو ساپینتو را بر سر زبان ها انداخت. اما سرمربی جدید استقلال کیست؟

ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال است که با توجه به کارنامه ای که ارائه داده٬ در دوران کاری اش با فراز و نشیب زیادی مواجه بوده است.

اگرچه پیش از این نیز نام این مربی پرتغالی برای سرمربی گری باشگاه استقلال شنیده می شد اما حالا دیگر نامی که در فصل پیش رو سرمرمی گری ابی پوشان پایتخت را بر عهده دارد قطعا ریکاردو ساپینتو است.

ریکاردو ساپینتو کیست

ساپینتو که چند فصل پیش هم شایعه حضورش در فوتبال ایران به گوش خورده بود، این بار این شایعه به واقعیت تبدیل شد و پیشنهاد باشگاه استقلال را پذیرفت تا تجربه‌ جدیدی در کارنامه‌ مربی‌ گری‌ خود ثبت کند.

این مربی پرتغالی در دوران سرمربی گری و مربی‌ گری‌ اش روزهای سخت و پر از فراز و فرودی را با خود پشت سر گذاشته و طی ۱۰ سال اخیر، ۱۳ بار تیم عوض کرده که این مساله در نوع خود قابل توجه است.

عدم ثبات در تیم هایی که حضور داشته یکی از دلایل نگران کننده عدم موفقیت این مربی پرتغالی است.

کارنامه سرمربی جدید استقلال

ساپینتو در طی دوران حرفه ای سرمربی گری خود نتوانسته وضعیت با ثباتی در تیم هایش داشته باشد تا جایی که این مربی یک سال هم نتوانسته در یک تیم دوام بیاورد. بیشترین حضور این مربی پرتغالی در تیم استاندارد لیژ بلژیک بوده که ۳۶۴ روز در این تیم حضور داشت و یک قهرمانی جام حذفی در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷ برای این تیم به ارمغان آورد و به نوعی می‌توان گفت بهترین عملکرد این مربی و تنها جام کسب شده توسط او، در استاندارد لیژ بلژیک رقم خورده است.

کمترین حضور این مربی پرتغالی در تیم الفاتح عربستان بوده که در ۸۴ روز، تنها در ۵ بازی روی نیمکت این تیم عربستانی حضور داشته است که یک برد، یک تساوی و ۳ باخت نتیجه حضور او در این تیم بوده است.

ساپیتنو کار خود را در مربی‌گری در تیم‌های پایه اسپورتینگ آغاز کرده و آخرین عملکرد او، فصل گذشته در موریرنسه پرتغال رقم خورده که این تیم در پایان فصل لیگ پرتغال با ۲۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول این مسابقات قرار گرفت و به پلی‌آف سقوط کنندگان راه پیدا کرد.

مطالب مرتبط:

برنامه ۳۶۰ عادل فردوسی پور

معنی گلات در فوتبال


این سوال با کد ( ID=4946 ) از آی پی ۲٫۱۷۷٫۲۱۳٫۱۸۱ در ۰۳/۰۴/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “ریکاردو ساپینتو کیست” و یا هر سوالی درباره “ریکاردو ساپینتو” و “ریکاردو ساپینتو ویکی” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر