in

گستره ای آبی در جنوب آسیا

گستره ای ابی در جنوب اسیا در جدول

همه چیز درباره: گستره ای آبی در جنوب آسیا

گستره ای آبی در جنوب آسیا

برچسب ها: گستره ابی در جنوب اسیا در جدول , گستره ای آبی در جنوب اسیا در جدول

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “گستره ای آبی در جنوب اسیا” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “گستره ابی در جنوب اسیا در جدول” یا “گستره ای آبی در جنوب آسیا در جدول” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

گستره آبی در جنوب آسیا چه نام دارد؟

گستره ای آبی در جنوب آسیا

اگر شما می خواهید پاسخ این سوال را که نام گستره ای آبی در جنوب قاره آسیا هستید٬‌ باید بدانید که نام این گستره آبی اقیانوس هند است.

اقیانوس ها تمام خشکی های زمین را احاطه کرده اند. اما با توجه به خشکی که در کنار آن قرار گرفته اند٬‌ نام گذاری می شوند. به عنوان مثال دریای مازندران با توجه به خط ساحلی آن با استان مازندران نام گذاری شده است. یا خلیج فارس به دلیل اینکه در کنار منطقه ای که فارس ها یا ایرانیان در کنار آن زندگی می کردند به عنوان خلیج فارس نام گذاری شده است. دریای عمان هم به همین صورت نام گذاری شده است.

نام گذاری اقیانوس هند

اقیانوس هند هم اگر چه کشورهای دیگری را در کنار خود دارد٬ اما می توان گفت که بیشترین خط ساحلی را با شبه جزیره هند دارد و همینطور بزرگترین کشور منطقه جنوب آسیا کشور هند است به همین دیلی این گستره آبی اقیانوس هند نام گذاری شده است.

مطالب مرتبط:

بزرگترین دریاچه جهان

فرق دریا با اقیانوس چیست؟


این سوال با کد ( ID=4959 ) از آی پی ۲٫۱۷۷٫۱۴۲٫۱۹۰ در ۰۷/۰۴/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “گستره ای آبی در جنوب اسیا” و یا هر سوالی درباره “گستره ابی در جنوب اسیا در جدول” و “گستره ای آبی در جنوب آسیا در جدول” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده: نت نظر