in

مرز ایران و عراق بسته شد

مرز ایران و عراق کی باز میشود

همه چیز درباره: مرز ایران و عراق بسته شد

مرز ایران و عراق بسته شد

برچسب ها: مرز ایران و عراق بسته شد

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “مرز ایران و عراق بسته شد” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “مرز ایران و عراق بسته شد” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

مرز عراق بسته شد، این خبری بود که بعد از کناره گیری مقتدی صدر از سیاست شنیده شد. به نظر می رسد که با کناره گیری مقتدی صدر از سیاست اوضاع کشور عراق آشفته تر از همیشه است.

مرز عراق بسته شد

بعد از اینکه آیت الله کاظم حائری اعلام کردند که از  این پس پیروان ایشان آیت الله خامنه ای را برای مرجعیت انتخاب کنند، به دلیل اینکه ایشان را بهترین رهبر برای شیعیان جهان اسلام می دانند. مقتدا صدر از سیاست کناره گیری کرد. و دستور داد تا تمام دفاتر منتسب به وی تعطیل شوند.

اربعین حسینی

اما نکته ای که وجود داشت این است که این اتفاقات با توجه به نزدیکی به اربعیت حسینی و پیاده روی اربعین اتفاق می افتد.

مقتدی صدر بعد از کناره گیری از سیاست از تمام طرفداران خود خواست تا در هیچ موضوع سیاسی دخالت نکرده و دیگر نامی از او نبرند. اما همین موضوع کناره گیری مقتدا صدر از سیاست اوضاع عراق را آشفته کرد، به طوری که طرفداران او تنها چند ساعت پس از کناره گیری مقتدا صدر به کاخ ریاست جمهوری عراق یورش بردند.

با ادامه درگیری ها خبرهایی از کشته شدن بیش از ۲۰ نفر به گوش می رسد و در کشور عراق حکومت نظامی اعلام شده است.

مطالب مرتبط:

بیوگرافی مقتدا صدر

سر مطهر امام حسین (ع) کجاست؟


این سوال با کد ( ID=5085 ) از آی پی ۲۱۲٫۸٫۲۴۸٫۳۰ در ۰۸/۰۶/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “مرز ایران و عراق بسته شد” و یا هر سوالی درباره “مرز عراق بسته شد” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر