in

بهترین آرایشگاه عروس ونکوور – لیست ۱۰تایی

بهترین آرایشگاه های عروس در ونکوور

ونکوور کانادا از جمله شهرهایی است که ایرانیان زیادی در آن زندگی می کنند. در این شهر آرایشگاه هایی برای ارائه خدمات به ایرانیان وجود دارند. البته اگر در ونکوور زندگی می کنید، احتمالا بهترین ارایشگاه های منطقه خود را بشناسید، اما این لیست به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان به همه بهترین ها دسترسی داشته باشید. به همین دلیل تصمیم داریم در اینجا بهترین آرایشگاه عروس ونکوور را به شما معرفی کنیم.

در اینجا بهترین ها را با اطلاعات کامل در اختیارتان قرار می دهیم تا مسیر انتخاب را برای شما کوتاه تر کنیم. شاید برای شما سوال باشد که بهترین آرایشگاه عروس ونکوور کجاست؟ اصلا آرایشگاه ایرانی در آنجا هست یا نه؟ پاسخ این سوال بله است و در ادامه به معرفی چند آرایشگاه و سالن زیبایی معروف می پردازیم.

سالن های زیبایی ایرانی در ونکوور

بهترین آرایشگاه عروس ونکوور

۱- سالن زیبایی افسون در ونکوور

افسون بیش از ۳۰ سال است که در ونکوور کانادا فعالیت می کند. این سالن زیبایی ونکوور با جدیدترین روش ها و متد های مد دنیا در خدمت مشتریان است. انواع خدمات آرایش، مو، پوست و … در این محل با بهترین کیفیت و تکنیک ها انجام می شود.

محیط آرایشگاه افسون بسیار آرامش بخش با کارکنانی صبور و فرهیخته است که زیبایی شما را در مراسم ها تضمین می کند. با این آرایشگاه عروس ونکوور، می توانید همچون الماس در روزها و شب های به یاد ماندنی زندگیتان بدرخشید.

اعتبار هر مجموعه ای به تجربه و مورد اطمینان بودن آن است که آرایشگاه افسون با سال ها سابقه در این صنعت می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

شماره تماس جهت تعیین وقت: ۱۷۷۸۳۴۰۰۰۲۵+

سایت: afsoonbeautysalon.com

آدرس: ۱۰۸ W 18 St, North Vancouver, British Columbia V7M 1W5, Canada

بهترین آرایشگاه عروس ونکوور سالن زیبایی افسون

۲- سالن زیبایی هیلدا

سالن زیبایی هیلدا یکی از آرایشگاه های عروس ونکوور هست که خدمات زیبایی مربوط به مو شما را با زیباترین روش های روز جهان انجام می دهند. این سالن زیبایی ونکوور شامل تمامی فعالیت های مربوط به مو می شود از جمله:

  • هایلایت
  • بوتاکس مو
  • لولایت
  • کوتاهی
  • کراتینه مو

این سالن از معروف ترین آرایشگاه های ایرانی در ونکوور است که بهترین ها را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

شماره تماس جهت تعیین وقت: ۶۰۴۵۰۰۰۱۰۳

۳- سالن زیبایی Save the Date Beauty

Save the Date Beauty از بهترین آرایشگاه های عروس ونکوور است که شما را برای عروسی ها، نامزدی ها و اتفاق های مهم زندگیتان آماده می کنند. چیزی که این سالن زیبایی را از دیگر آرایشگاه ها متفاوت می کنند،

سبک خاص آنها در ایجاد ظاهر کلاسیک با آرایش ساده برای شما است. این آرایشگاه کلیه خدمات مربوط به روز عروسی شما را به بهترین شکل انجام می دهند.

شماره تماس: (۷۷۸) ۸۰۰-۰۷۳۴

سایت: savethedatebeauty.com

آدرس: ۱۰۸ E Broadway, Vancouver, BC V5T 1V9

آدرس اینستاگرام: savethedatebeauty@

این عکس از نمونه کارهای Save the Date Beauty هست.

آرایشگاه عروس در ونکوور

 ۴- mind makeup and hair از بهترین آرایشگاه عروس ونکوور

mind makeup and hair از منحصر به فرد ترین آرایشگاه های کانادا است. اگر ساکن ونکوور هستید و نمی دانید زیبایی آرایش و موی خود را به چه کسی بسپارید، این سالن زیبایی با ۱۵ سال سابقه بهترین انتخاب شما است. این سالن متحول کننده عروسی ها،

رویداد های مهم و حتی زیبایی هرروز شما است. محیط گرم و صمیمی دارد. در mind makeup and hair گروه تیمی دلسوزی مشغول خدمات دهی هستند. پیشنهاد می کنیم استعداد های بی نظیر این گروه تیمی را دست کم نگیرید و بودن در این محیط را تجربه کنید.

شماره تماس: (۸۸۸) ۷۹۸-۶۴۶۵

سایت: www.minkmakeupart.com

آدرس: ۱۱۹ W Pender Street Unit 213 Vancouver, BC V6B 1S5

آدرس اینستاگرام: minkmakeuphair@

سالن های زیبایی در ونکوور

karin shoji makeup -5 جزو بهترین آرایشگاه عروس ونکوور

karin shoji makeup بیش از اینکه سالن زیبایی باشد، به آموزش می پردازد اما در کنار دوره های فشرده آرایشگری که برگزار می کند، خدمات آرایشی، گریم و عکاسی را بدون هیچ کم و کاستی انجام می دهند.

برای کسانی که می خواهند علاوه بر آرایش، گریم هم داشته باشند، این سالن از بهترین انتخاب هایی است که می توانند داشته باشند. چه بسا این سالن، فعالیت های عکاسی شما را هم به عهده می گیرد و این برای یک آرایشگاه ویژگی مثبتی محسوب می شود.

شماره تماس: (۶۰۴) ۲۶۹-۰۴۰۸

سایت: http://www.karinshojimakeup.com

آدرس: ۱۱۴ W 8th Avenue Vancouver, BC V5Y 1N2

آدرس اینستاگرام: karinshojimakeup@

Prép Beauty Parlour -6

Prép Beauty Parlour از موفق ترین آرایشگاه هایی است که مشتری های خاص خود را می طلبد. محیط زیبا و دلنشینی دارد همراه با کسانی که برای بهترین شدن در ونکوور کار می کنند تا شما بدرخشید. متخصص ترین افراد در این مکان با استفاده از بهترین برندهای آرایشی برای شما خدمات اکستنشن مژه و رنگ کردن مژه را انجام می دهند.

ایده های جالب برای طراحی ناخن، خدماتی از جمله مانیکور،  پدیکور، ژل لاک و اکستنشن ژل با بهترین کیفیت صورت می گیرد. اگر می خواهید با اطمینان خاطر تنها بنشینید و از نتیجه کار راضی باشید،

اینجا مناسب شما است. برای رفتن به Prép Beauty Parlour نگران مسافت زیاد نباشید چرا که همه مکان ها را پوشش می دهند. تنها کاری که باید انجام بدهید تماس گرفتن است. حتی می توانید رزرو وقت خود را در خانه خودتان انجام بدهید. این سالن زیبایی اپیلاسیون و میکرو بلیدینگ را نیز انجام می دهد.

شماره  تماس: (۶۰۴) ۷۶۴-۶۴۵۲

سایت: http://prepbeautyparlour.com

آدرس: ۱۳۰۵ Burrard Street Vancouver, BC V6Z 1Z7

بهترین آرایشگاه ها در ونکوور

۷- سالن زیبایی Salon Haze

Salon Haze از حرفه ای ترین آرایشگاه های زیبایی عروس در ونکوور است. از معتمد ترین آرایشگاه های ونکوور که برنده جوایز متعددی شده. افرادی که در این سالن کار می کنند، همگی با آموزش بهترین اساتیلیست های جهان در این جایگاه قرار گرفته اند که این نشان دهنده توجه این سالن به زیبایی مشتریان است.

تنها کاری که شما باید انجام بدهید، اعتماد و استراحت تا زمانی است که بهترین ورژن خود را در آیینه ببینید. Salon Haze چند سال متوالی در  لیست بهترین آرایشگاه عروس ونکوور قرار گرفته و تخصص آنها در مو است.

شماره ی تماس: ۶۰۴-۶۲۰-۹۹۸۶

سایت: www.salonhaze.com

آدرس: ۲۸۳۹ W Broadway Vancouver, BC V6K 2G6

آدرس اینستاگرام: salonhaze@

سالن های زیبایی ونکوور

Faye Smith Agen -8

Faye Smith Agency با استعداد ترین ها را در خدمات آرایش مو و صورت در اختیار دارد. این افراد گلچینی از بهترین ها در سرتاسر کانادا هستند که هنرشان، شما را در بهترین شب ها و روزهای زندگی تان شگفت زده می کند.

Faye Smith Agency در عروسی ها، رویداد های خاص، عکاسی، تبلیغات و مد بهترین است. علاوه بر تمامی این ها در حوزه ی آموزش نیز قابل اعتماد هستند.

شماره ی تماس: (۷۷۸) ۷۸۸-۳۵۵۲

سایت: fayesmith.ca

آدرس: ۷۳ E Cordova Street Vancouver, BC V6A 1K3

آدرس اینستاگرام: fayesmithagency@

آرایشگاه های ونکوور

۹- Salon Kanako

Salon Kanako منعکس کننده فعالیت هایی است که در ژاپن صورت می گیرد. این سالن با تاکید فراوان بر زیبایی و سادگی، توجه و احترام خاصی برای مشتریان قائل است و با محیط آرامش بخش خود تمام انرژی خود را می گذارند تا مشتریان از کارشان رضایت کامل داشته باشند.

تخصص و حرفه ی Salon Kanako در مو است. زیبایی و درخشش موی خود را با آرامش خاطر به آن بسپارید.

شماره ی تماس: ۶۰۴-۷۳۴-۵۲۶۲

سایت: www.salonkanako.ca

آدرس: ۳۳۴۳ W Broadway Vancouver, BC V6R 2B1

آدرس اینستاگرام: salonkanako@

آرایشگاه عروس

۱۰- JIVE JIVE HAIR & MAKEUP

اگر می خواهید حال و هوای ژاپن را در ظاهرتان تجربه کنید، به شما این سالن زیبایی را در شمال ونکوور معرفی می کنیم. تمام اعضایی که هم اکنون در حال فعالیت در آنجا هستند، برنده مسابقات زیبایی سراسر جهان اند.

تکنیک های زیبایی در ژاپن، در این سالن زیبایی بیش از ۳۰ سال است که انجام می شود. مگومی هاسگاوا این آرایشگاه ها را با هدف آشنایی مردم سراسر جهان با تکنیک های آرایشی ژاپن تاسیس کرد. وی همچنین سه سالن زیبایی در ژاپن نیز دارد.

شماره تماس: (۷۷۸) ۳۴۰-۷۷۷۰

سایت: www.jivejive-canada.co

آدرس: ۷ Lonsdale Avenue North Vancouver, BC V7M 2E4

آرایشگاه ژاپنی در ونکوور

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم معروف ترین و بهترین آرایشگاه عروس ونکوور را خدمت شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید ترتیب معرفی آنها ارتباطی به برتری یکی بر دیگری نیست. این لیست برگرفته از بهترین و معروف ترین آرایشگاه های ونکوور است.

مطالب مرتبط: 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نازنین عباد