in

حساب مازاد چیست؟

معنی حساب مازاد چیست؟

همه چیز درباره: حساب مازاد چیست؟

حساب مازاد چیست؟

برچسب ها: منظور از حساب مازاد چیست؟ , حساب مازاد بانکی چیست؟

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “حساب مازاد چیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “منظور از حساب مازاد چیست؟” یا “حساب مازاد بانکی چیست؟” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

معنی حساب مازاد بانکی چیست؟ طبق قوانین بانک مرکزی، هیچ شخص حقیقی نمی تواند بیش از یک حساب جاری دریک بانک داشته باشد. به همین منظور مدتی پیش پیامک هایی برای تعداد زیادی از هموطنان ما ارسال شد. اگر چه ممکن است این ارسال پیامک ها ادامه دار باشد.

حساب مازاد بانکی چیست

با این عنوان که برای تعیین تکلیف حساب مازاد خود در بانک مورد ذکر به شعبه بانک خود یا به صورت غیر حضوری اقدام نمایید. اگر برای شما هم این پیامک ارسال شده، حتما شما هم در بانکی که پیامک را برایتان ارسال کرده بیش از یک حساب جاری دارید.

ارسال پیامک بانکی

پس بهتر است هر چه سریعتر برای بستن حساب اضافی جاری اقدام نمایید.

در غیر این صورت بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی، بانک به صورت خودکار وجوه درون حساب جاری اضافی را به یک حساب منتقل کرده و حساب های اضافی را خواهد بست. با این حال بهتر است قبل از همچین موضوعی به بانک مراجعه کرده یا به صورت غیرحضوری این بستن حساب های مازاد را انجام دهید.

مطالب مرتبط:

پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟

مفهوم نرخ تنزیل چیست ؟


این سوال با کد ( ID=5087 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۰۹/۰۶/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “حساب مازاد چیست” و یا هر سوالی درباره “منظور از حساب مازاد چیست” و “حساب مازاد بانکی چیست” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر