in

آنا مارکوویچ کیست؟

آنا ماریا مارکوویچ (Ana Maria Marković)

همه چیز درباره: آنا مارکوویچ کیست؟

آنا مارکوویچ کیست؟ به همراه عکس

برچسب ها: انا مارکوویچ , آنا ماریا مارکوویچ

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “آنا مارکوویچ کیست؟ به همراه عکس” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “انا مارکوویچ” یا “آنا ماریا مارکوویچ” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

در این مطلب نگاهی داریم به زندگی آنا مارکوویچ فوتبالیست اهل کشور کراوسی که به دلیل جذابیت و زیبایی اش شهرتی فرا تر از ورزش پیدا کرده است. آنا ماریا مارکوویچ بدون هیچ استدلالی خاصی “زیباترین فوتبالیست جهان” نامیده می شود. اما او به این لقب علاقه ای ندارد و دلیل آن به نقل از Dailymail این است که او تعداد زیادی پیام آزار دهنده را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت می کند. او حالا نزدیک به یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

آنا مارکوویچ

آنا ماریا مارکوویچ در فوتبال

آنا مارکوویچ متولد ۹ نوامبر سال ۱۹۹۹ در کشور کراوسی است. او حالا برای تیم فوتبال باشگاهی در کشور سوئیس در تیم گراسهاپر در سوپر لیگ فوتبال زنان سوئیس فوتبال بازی می کند.

آنا ماریا مارکووچ با قد ۱۷۳ در پست مهاجم در نوک خط حمله تیم ملی کرواسی با شماره هفت بازی می کند. او در سال ۲۰۲۲ برای تیم ملی کرواسی ۵ بازی انجام داده و موفق به زدن یک گل شده. همینطور یک کارت زرد نیز در کارنامه او در سال ۲۰۲۲ برای تیم ملی کرواسی دیده می شود.

عکس آنا ماریا مارکوویچ

موضوعی که باعث شد او سرتیتر اخبار قرار بگیرد، مصاحبه ی انجام شده توسط او بوده است. در این مصاحبه آنا مارکوویچ اعلام می کند که خیلی از تیم ها بدون اینکه بازی او را دیده باشند و اصلا سطح بازی او را بدانند خواستار عقد قرارداد با او هستند!

عکس های آنا ماریا مارکوویچ

او این موضوع را تاسف بار ذکر کرده و اعلام کرده که علاقه ای ندارد بخاطر ظاهرش مورد توجه قرار بگیرد و فوتبال برای او در اولویت است.

انا مارکوویچ عکس
آنا ماریا مارکوویچ

مطالب مرتبط:

ریکاردو ساپینتو کیست؟

دن بیلیزریان کیست؟


این سوال با کد ( ID=5099 ) از آی پی ۹۱٫۹۲٫۲۰۸٫۲۰۲ در ۱۴/۰۶/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “آنا مارکوویچ کیست؟ به همراه عکس” و یا هر سوالی درباره “انا مارکوویچ” و “آنا ماریا مارکوویچ” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر