in

هنداونه سرد است یا گرم

طبع هندوانه در طب سنتی

همه چیز درباره: هنداونه سرد است یا گرم

هنداونه سرد است یا گرم

برچسب ها: طبع هندوانه در طب سنتی , طبع هندوانه

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “هنداونه سرد است یا گرم” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “طبع هندوانه در طب سنتی” یا “طبع هندوانه” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

اگر شما هم به دنبال این سوال هستید و می خواهید بدانید که در طب سنتی ما طبع میوه ی هندوانه سرد است یا گرم ادامه این مطلب را بخوانید. هر میوه ای در فصل خاصی رشد می کند و هندوانه یکی از بهترین میوه‌ ها در فصل تابستان است. به این دلیل که نود در صد آن را آب تشکیل می‌ دهد و در گرمای تابستان می تواند هم آب بدن را تامین کند و هم یک میوه خوشمزه است. در طب سنتی هندوانه دارای طبعی سرد و‌ تر است. از این رو در مصرف آن باید دقت به عمل آورد و این موضوع را مد نظر قرار داد. میوه هندوانه سرشار از ویتامین‌های A و C است.

طبع هندوانه سرد است یا گرم

هندوانه بخوریم

همان طور که گفته شد ۹۰ درصد از یک هندوانه را آب تشکیل می دهد و اگر در تابستان تشنه شدید، هندوانه انتخاب بسیار به جایی برای رفع عطش است. شما می توانید هر چقدر که دوست دارید هندوانه میل کنید، و نگران  چاق شدن  خود نباشید، دلیل این امر هم آن است که هندوانه کالری بسیار پایینی دارد.

مطالب مرتبط:

بهترین دکتر طب سنتی ایران


این سوال با کد ( ID=5104 ) از آی پی ۲۱۲٫۸٫۲۴۸٫۳۰ در ۲۲/۰۶/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “هنداونه سرد است یا گرم” و یا هر سوالی درباره “طبع هندوانه در طب سنتی” و “طبع هندوانه” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر