in

بی نظیربی نظیر

مهسا امینی کیست؟

مهسا امینی عکس

همه چیز درباره: مهسا امینی کیست؟

مهسا امینی کیست؟

برچسب ها: فیلم مهسا امینی , مهسا امینی کیست و چه شد

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “مهسا امینی کیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “فیلم مهسا امینی” یا “مهسا امینی کیست و چه شد” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

مهسا امینی نامی است که در چند روز گذشته ترند فضای مجازی شد. دختر کرد سقزی که خبر فوت آن در سالن امر به معروف گشت ارشاد پلیس تهران٬ آغاز یک ماجرا بود.

چند روز قبل در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ خبری منتشر شد مبنی بر فوت شدن یکی از دخترانی که در سطح شهر توسط ماموران گشت ارشاد برای تشکیل پرونده و امر به معروف به یکی از ساختمان های پلیس امنیت برده شده است.

اما با انتشار این خبر شایعات درباره کشته شدن او بالا گرفت. شایعاتی از این قبیل که مهسا امینی پیش از فوت کتک خورده و به سر او ضرباتی وارد شده است. همین موضوع به ترند اخبار تبدیل شد و شبکه های ضد انقلاب هم این موضوع را دستخوش برنامه های خود قرار دادند.

فوت مهسا امینی

در داخل کشور هم با توجه به اعتراض عمومی که نسبت به موضوع حجاب و برخورد قهری و زننده نیروهای پلیس با بدحجاب ها و دختران و زنان وجود دارد٬ شروع یک اعتراض شد. اعتراضی که مدت ها خاموش مانده بود. اگر چه حجاب یک قانون در نظام جمهوری اسلامی است٬ اما عموم مردم به نظر می رسد با موضوع اجباری بودن آن مخالفت داشته باشند. با این حال با حضور لیدرها و فراخوان هایی از سمت حزب های مختلف ضد نظام جمهوری اسلامی در تاریخ ۲۸ شهریور این اعتراض ها در سطح شهرهای کردستان و تهران و چند شهر دیگر به اختشاش تبدیل شد.

از کلمات ترند این چند روز اخیر در ایران و همینطور توییتر فارسی می توان به مهسا امینی٬ علت مرگ مهسا امینی٬ مادر مهسا امینی٬‌ پدر مهسا امینی و… اشاره کرد.


این سوال با کد ( ID=5111 ) از آی پی ۸۹٫۲۱۹٫۲۲۴٫۵۴ در ۲۹/۰۶/۱۴۰۱ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “مهسا امینی کیست” و یا هر سوالی درباره “فیلم مهسا امینی” و “مهسا امینی کیست و چه شد” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

2 دیدگاه

نظر بده
  1. مهسا امینی خود ب خود رفت تو ون گشت ارشاد هیچکسم باعثش نبود خودش با پای خودش رفت و مردو کشته شد زنهارا نکشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر