تبلیغات نت نظر

ما با تولید محتوایی که بیش از یک میلیون بار در ماه دیده و خوانده می‌شود به برندها و کسب‌وکارهای ایران کمک می کنیم که به مخاطبان اینترنتی متصل شوند و مشتریان خود را  افزایش دهند.تبلیغات محتوایی در نت‌نظر

شما می ‌توانید خود را در سایت نت‌نظر در بیش از ۱۳۰۰ مطلب پربازدید قرار دهید و به بیش از ۱ میلیون بازدیدکننده ماهانه معرفی شوید.

قدرت نت‌نظر در مطالب و پیشنهادات جذاب آن است. این مطالب خیلی سریع پربازدید می‌شوند و گوگل آنها را بالاتر از بقیه نتایج نمایش می دهد.

به عنوان تبلیغ کننده می‌توانید مطلبی که به کسب‌وکار شما مرتبط است را انتخاب کنید و پیام خود را در بالای صفحه یا در محتوا قرار دهید و تبلیغ اثرگذاری داشته باشید.چرا نت نظر؟

سایت نت نظر، محبوب ترین سایت فارسی زبان در رابطه با خبررسانی، تکنولوژی و لایف استایل برای جمعیت جوان است. مطابق رتبه بندی روزانه سایت Alexa ، سایت نت نظر در میان ۱۵۰۰ سایت پربازدید ایران قرار دارد.

چگونه سفارش بدم؟

برای ثبت تبلیغات خود در نت نظر کافی است روی دکمه “درخواست تبلیغات” کلیک کنید و فرم مرتبط با آن را پرکنید. پس از تکمیل فرم سفارش، همکاران ما از پشتیبانی با شما تماس می‌گیرند تا سرویس شما را راه‌اندازی کنند.