تبلیغات نت نظر

ما با تولید محتوایی که بیش از یک میلیون بار در ماه دیده و خوانده می‌شود به برندها و کسب‌وکارهای ایران کمک می کنیم که به مخاطبان اینترنتی متصل شوند و مشتریان خود را  افزایش دهند.تبلیغات محتوایی در نت‌نظر

تبلیغات محتوایی محبوب‌ترین نوع تبلیغات در دنیاست. تبلیغات محتوایی به این معنی است که مطلب یا لیست مرتبط با خود را انتخاب کرده و معرفی خود در ابتدای آن مطلب قرار می دهید.

مثال: فردی به دنبال دندانپزشک در اینترنت می‌گردد و ساکن تهران است پس در گوگل عبارتی مشابه زیر را جستجو می‌کند.
“بهترین دندانپزشک تهران”، “بهترین متخصص ارتودنسی تهران”، “بهترین متخصص ایمپلنت تهران”، “دندانپزشک در تهران”، …
معمولا ۳ نتیجه اول گوگل را مشاهده روی آن‌ها کلیک می‌کند. در اکثر این جستجوها لیست دندانپزشک‌های برتر نت‌نظر در میان ۳ نتیجه اول قرار دارد. کاربر با کلیک روی این صفحه به لیست (مطلب) نت‌نظر می‌رسد و معمولا ۵۰ درصد ابتدای لیست را می‌خواند.
اگر دندانپزشک خوبی هستید و نام شما در ۵۰ درصد ابتدای این لیست قرار داشته باشد قطعا یکی از انتخاب‌های فرد جستجوکننده هستید.
خودتان همین حالا عبارت بالا یا عبارتی مرتبط با کسب‌وکار خود را جستجو کنید….

نت‌نظر از سال ۱۳۹۵ با تولید بیش از ۱۳۰۰ مطلب جذاب به یکی نتایج اولیه گوگل برای اکثر جستجوها تبدیل شده است.  به عنوان تبلیغ کننده می‌توانید مطلبی که به کسب‌وکار شما مرتبط است را انتخاب کنید و پیام خود را در بالای صفحه یا در محتوا قرار دهید و تبلیغ اثرگذاری داشته باشید. کافی است ۵ دقیقه زمان بگذارید و سفارش خود را تکمیل کنید و تا ۴۸ ساعت آینده سرویس شما فعال خواهد شد.چرا نت نظر؟

سایت نت نظر، محبوب ترین سایت فارسی زبان در رابطه با خبررسانی، تکنولوژی و لایف استایل برای جمعیت جوان است. مطابق رتبه بندی روزانه سایت Alexa ، سایت نت نظر در میان ۱۵۰۰ سایت پربازدید ایران قرار دارد.

چگونه سفارش بدم؟

برای ثبت تبلیغات خود در نت نظر کافی است روی دکمه “درخواست تبلیغات” کلیک کنید و فرم مرتبط با آن را با دقت پرکنید. برای پر کردن این فرم کمتر از ۵ دقیقه زمان نیاز دارید. پس از تکمیل فرم سفارش، سرویس شما در کمتر از ۴۸ ساعت فعال می شود.

از سفارش تا شروع سرویس چقدر زمان نیاز است؟
نت نظر به سرعت و کیفیت سرویس می اندیشد و قادر است سرویس شما را با کیفیت کامل در ۴۸ ساعت پس از سفارش شما ارائه دهد.