ما با تولید محتوایی که بیش از یک میلیون بار در ماه دیده و خوانده می‌شود به برندها و کسب‌وکارهای ایران (مخصوصا تهران) کمک می کنیم که به مخاطبان اینترنتی متصل شوند و مشتریان خود را  افزایش دهند.در نت‌نظر تبلیغ کنید

  1. تبلیغات محتوایی: از سال ۱۳۹۵ در نت‌نظر بیش از ۱۰۰۰ مطلب جذاب و وایرال تولید شده است. به عنوان تبلیغ کننده می‌توانید مطلبی که به کسب‌وکار شما مرتبط است را انتخاب کنید و اسپاسنر آن بشوید و پیام خود را در بالای صفحه یا در محتوا قرار دهید و تبلیغ اثرگذاری داشته باشید.
  2. تبلیغات کلیکی: شما می توانید در صورت نیاز همچنین از تبلیغات بنری نت نظر نیز بصورت تبلیغات کلیکی استفاده کنید. تبلیغات شما در مطالب مرتبط با مخاطبان شما نمایش داده می شود و شما فقط به ازای هر کلیک روی تبلیغ خود پرداخت می کنید
  3. رپورتاژ آگهی: اگر هم نیاز به معرفی دارید می توانید با کمک رپورتاژ آگهی در نت نظر مطرح و معرفی شوید. مطلبی بصورت مصاحبه و گزارش از فعالیت شما برای معرفی شما نوشته خواهد شد

بازدیدکننده‌های نت‌نظر

  • بازدیدهای ماه قبل: ۹۵۲ هزار نفر
  • ۵۲% خانم – ۴۸% مرد
  • ۷۶% با تجصیلات دانشگاهی
  • ۸۰% کاربر از تهران
  • ۶۵% دسترسی از طریق موبایل
  • ۹۰% دسترسی از محل کارچرا نت نظر؟

سایت نت نظر، محبوب ترین سایت فارسی زبان در رابطه با خبررسانی، تکنولوژی و لایف استایل برای جمعیت جوان است. مطابق رتبه بندی روزانه سایت Alexa ، سایت نت نظر در میان ۱۰۰۰ سایت پربازدید ایران قرار دارد.

بازدیدکنندگان نت نظر چه گروهی هستند؟

نت نظر بیش از ۱ میلیون هزار بازدیدکننده ماهانه دارد که اکثرا در دسته سنی ۱۶ سال تا ۴۵ سال اند و از طریق جستجوی گوگل به مطلب های نت نظر می رسند.

چه تضمینی برای تبلیغات وجود دارد؟

نت نظر بی شک به دنبال رضایت مشتری های خود است. به همین جهت تضمین برگشت ۱۰۰% پول را برای مشتریان خود قرار داده تا درصورت عدم رضایت از سرویس به هر دلیلی تنها با ذکر دلیل خود و ارسال درخواست از طریق ایمیل بتوانند همه مبلغ پرداختی خود را تا یک هفته پس از شروع سرویس پس بگیرند.

چه بودجه ای برای تبلیغات در نت نظر نیاز است؟
  نت نظر به موفقیت شما اهمیت می دهد و با توجه به نیاز و بودجه تبلیغاتی شما می تواند بسته تبلیغاتی مناسب و کارآمدی را به شما پیشنهاد بدهد. کافی است اطلاعاتی در مورد کسب و کار خود از طریق تلگرام در اختیار ما بگذارید و منتظر پیشنهاد ما باشید.

چگونه سفارش بدم؟

برای ثبت تبلیغات خود در نت نظر کافی است روی دکمه سفارش در زیر کلیک کنید و فرم مرتبط با آن را با دقت پرکنید. برای پر کردن این فرم کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. پس از تکمیل فرم سفارش، سرویس شما در کمتر از ۴۸ ساعت فعال می شود. اگر درخواست ویژه ای دارید یا نیاز به راهنمایی، برای سفارش خود دارید، لطفا با کلیک روی دکمه زیر از طریق تلگرام، درخواست خود را ارسال کنید و منتظر تماسی از سایت نت نظر بمانید.

از سفارش تا شروع سرویس چقدر زمان نیاز است؟
نت نظر به سرعت و کیفیت سرویس می اندیشد و قادر است سرویس شما را با کیفیت کامل در ۴۸ ساعت پس از سفارش شما ارائه دهد.